Szczegóły aktualności COLOP Polska

Wszystkich uczestników sieci OSAA zapraszamy na jesienne targi!

Serdecznie zapraszamy na stoisko COLOP podczas targów OSAA już 29 września! Wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu Atut w Licheniu Starym.

Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą firmy. Przedstawimy nowe rozwiązania stemplarskie jak m.in. pieczątka z hasłem. Jest to gotowa pieczątka, która dzięki najczęściej używanym hasłom, tj. „ZAPŁACONO” czy „OTRZYMANO”, niezwykle ułatwi i przyspieszy pracę. Dodatkowo zaprezentujemy ekspozytor na pieczątki z hasłem, który świetnie wyeksponuje całą serię pieczątek dla Klienta.

Zobaczyć będzie można również flashowe pieczątki graficzne, które idealnie nadają się do prezentacji obrazów, symboli czy logo firm. Jest to niezastąpione rozwiązanie nie tylko dla nauczycieli czy przedszkolanek do oceny uczniów, ale także np. dla kawiarni przy znakowaniu kart lojalnościowych.

Pokażemy również ploter laserowy Universal VLS2.30, który idealnie sprawdzi się przy szybkim znakowaniu gadżetów. Laser ten precyzyjnie graweruje oraz tnie wszelkiego rodzaju powierzchnie. Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą materiałów do obróbki laserowej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty targowej!

OSAA COLOP

Wróć