Szczegóły aktualności COLOP Polska

WAZER WYRÓŻNIONY NA TARGACH STOM-TOOL 2024

Nasze urządzenie do cięcia wodą różnorodnych materiałów WAZER zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem!

Nasze urządzenie do cięcia wodą różnorodnych materiałów WAZER zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem! 

Podczas XVII edycji Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, które odbyły się w dniach 19-22 marca 2024 r. w ramach „Przemysłowej Wiosny STOM” prezentacja naszego WAZER'a, jedynego nabiurkowego urządzenia do cięcia strumieniem wody na świecie, wyróżniła się i zyskała uznanie jury, wśród których znaleźli się wiodący eksperci branży. Dzięki temu wyróżnieniu nasza firma jako wyłączny dystrybutor umocniła swoją pozycję jako lider innowacji technologicznych w obróbce laserem oraz strumieniem wody różnorodnych materiałów.

Targi w Kielcach, stanowiące kluczowe wydarzenie dla branży maszynowej w Europie Środkowo-Wschodniej, zgromadziły 600 wystawców z 21 krajów oraz 19000 branżowych zwiedzających. To wydarzenie jest nie tylko szansą na zaprezentowanie innowacji, ale również platformą dla rozwoju i nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych. Dziękujemy organizatorom za zorganizowanie tak wspaniałego wydarzenia.

Sukces na targach to wynik naszej ciężkiej pracy i dążenia do doskonałości oraz zaufania jakim nas obdarzyliście. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i tym, którzy wspierają nas na każdym etapie!

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz śledzenia profili w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i osiągnięciami firmy.

Wróć