Szczegóły aktualności COLOP Polska

Torby papierowe – wygodne opakowanie dla Twoich klientów!

Właśnie wprowadziliśmy do oferty nowy produkt – torby papierowe. To doskonałe rozwiązanie dla każdego stemplarza, do którego Klient przychodzi osobiście po odbiór zamówienia, ale nie tylko! Większy rozmiar, wygodny uchwyt gwarantuje wysoki komfort końcowemu użytkownikowi. Dodatkowym atutem nowych toreb papierowych jest to, że zostały wykonane z materiałów odzyskanych podczas procesu recyklingu, co oznacza, że produkt ten jest w 100% ekologiczny i biodegradowalny.

Torby papierowe mogą spełniać wiele funkcji. To idealne rozwiązanie na różnego rodzaju okazje – jako opakowanie produktowe, podarunkowe lub reklamowe. Duże wymiary toreb – 220 x 320 mm, sprawiają, że produkt jest niezwykle pojemny. Płaskie dno o szerokości 100 mm ułatwia rozłożenie produktów w torbie. Dzięki niemu produkty również nie przewracają się, co zapewnia wygodę użytkownikowi. Płaskie dno jest szczególnie ważnym atutem dla pieczątek wykonywanych technologią flashową, ponieważ nasączającym się pieczątkom gwarantuje poziome ułożenie. Dodatkowo torba posiada dwa płaskie uchwyty, które chronią przed wyślizgnięciem się opakowania z rąk oraz pozwalają na trzymanie więcej niż jednej rzeczy.

Torby posiadają dwustronny nadruk. Z jednej strony znajduje się pieczątka Printer IQ 30 z czerwoną karteczką indeksującą, a z drugiej datownik szkieletowy Classic Line 3660 oraz pieczątka szkieletowa Classic Line 2300. Wolna przestrzeń znajdująca się nad nadrukiem może zostać wykorzystana jako powierzchnia reklamowa - bez problemu zmieści się pieczątka firmowa, logo oraz dane adresowe, lub jako przestrzeń dekoracyjna, na której można wykonywać świąteczne aplikacje.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą www.colop.pl

torby papierowe aktualnosci

Wróć