Szczegóły aktualności COLOP Polska

Targi Lyreco Supplier Day za nami!

W dniach 22-23 maja gościliśmy na Targach Lyreco Supplier Day.

W dniach 22-23 maja gościliśmy na Targach Lyreco Supplier Day. Lyreco to jeden ze światowych liderów w dziedzinie dostarczania rozwiązań dla biur i miejsc pracy. Supplier Day to coroczne wydarzenie, na którym partnerzy, dostawcy oraz zespoły pracowników Lyreco spotkają się razem, aby porozmawiać o wyzwaniach, perspektywach rozwoju czy też nowościach i trendach na Polskim rynku.

Tegoroczna edycja wydarzenia była bardzo intensywna. Zgromadziła rekordową liczbę 175 dostawców, a 91 z nich miało swoje stoiska! Stadion Narodowy w Warszawie zamienił się w wyjątkowe centrum spotkań partnerów, dostawców oraz pracowników Lyreco. Stadionowa przestrzeń tętniła duchem współpracy, żywymi dyskusjami, nowatorskimi pomysłami i inspirującymi wystąpieniami. W ramach targów odbyła się też konferencja z prelekcjami przedstawicieli Lyreco oraz zaproszonych gości na temat sztucznej inteligencji, a także przyznano nagrody dla tegorocznych zwycięzców Supplier Day.

Cieszymy się, że mogliśmy Was gościć na naszym stoisku, gdzie prezentowaliśmy nasze innowacyjne urządzenie – e-marka! Większość odwiedzających nas osób z reguły nie znało jeszcze e-marka. Za każdym razem widzieliśmy ich zaciekawienie i uśmiech na twarzy. Urządzenie przyciągało uwagę, odwiedzający chętnie brali udział w prezentacjach i zgodnie mówili o wielu różnych możliwościach.

Co więcej, pracownicy z centrali Lyreco są zainteresowani wykorzystaniem e-marka na co dzień jako urządzenie biurowe lub magazynowe oraz wyrazili chęć udziału w szkoleniach i warsztatach dotyczących urządzenia.

Dziękujemy za Waszą obecność.
Do zobaczenia na kolejnej edycji!

Wróć