Szczegóły aktualności COLOP Polska

Suche stemple i akcesoria do tłoczenia w papierze

Nasze urządzenie do cięcia wodą różnorodnych materiałów WAZER zostało uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem!

Suchy stempel to produkt służący do wytłaczania wzoru w papierze, który odciśnięty na papeterii wyróżnia się przejrzystością, elegancją i minimalizmem.

Suchy stempel to urządzenie umożliwiające wykonywanie pieczęci bez użycia tuszu. Stosuje się go w celu zdobienia certyfikatów, świadectw, czy dyplomów. Dzięki subtelnemu odbiciu zachowującego najdrobniejsze detale nadaje wysoką rangę stemplowanym dokumentom.

Produkty dostępne w naszej ofercie wyposażone są w gumowe elementy zapobiegające rysowaniu blatu, a także w gumowy uchwyt, który ułatwia wykonanie stempla. Suche stemple doskonale sprawdzają się w wypadku znakowania, zabezpieczenia i autoryzacji dokumentów (gwarancje, faktury, pokwitowania), nadając im oryginalny, profesjonalny wygląd. Doskonale prezentuje się na dyplomach, może służyć do znakowania książek, zdjęć, albumów oraz świetnie sprawdzi się jako oryginalny i ekskluzywny prezent.

Zaletą suchego stempla jest wysoka żywotność, łatwość obsługi i brak materiałów eksploatacyjnych. Suche stemple marki COLOP wyróżniają się doskonałą jakością i dbałością o szczegóły.

Co jeszcze wyróżnia nasz produkt?
Płytka tekstowa z grawerunkiem wybranego przez Ciebie wzoru jest wyjmowalna i wymienna. Istnieje możliwość zmiany płytki tekstowej w jednym urządzeniu - gdy więc zapragniesz nowego wzoru odbicia wystarczy zamówić jedynie nową płytkę tekstową.

Dodatek?
Sprawdź nasz bestsellerowy produkt METALICZNE NAKLEJKI DO SUCHEGO STEMPLA. Odbicie na metalicznej okrągłej naklejce podkreśla wyjątkowość i prestiż wytłoczonych dokumentów.

GDZIE SIĘ SPRAWDZI?
Wszędzie tam, gdzie potrzeba subtelnej elegancji:

• zaproszenia i papeteria
• koperty
• etykiety
• chusteczki
• wizytówki
• dyplomy
• pisma urzędowe
• papiery firmowe
• bony i vouchery

Tłoczone odbicie chroni dokument przed kopiowaniem. Suchy stempel jest chętnie stosowany przez urzędy, instytucje, szkoły i uczelnie.

Stosowany także przez przedsiębiorców, którzy w ten sposób wyróżniają korespondencję lub faktury.

SUCHY STEMPEL - ODBICIE WKLĘSŁE CZY WYPUKŁE?

Płytka tekstowa suchego stempla wykonana jest w technologii grawerowania laserowego, zapewniającego najwyższą jakość wykonania matryc. Treść stempla jest wyciskana w materiale ( którym może być papier, karton, baner/plandeka, skóra, inne miękkie materiały). Uzyskujemy w ten sposób trwałe, estetyczne wklęsłe lub wypukłe odbicie.

ODBICIE WKLĘSŁE - wybrany wzór zostanie wytłoczony w dół w papierze - znajduje się niżej w stosunku do pozostałej części papieru

ODBICIE WYPUKŁE - wybrany wzór zostanie wytłoczony w górę w papierze - znajduje się wyżej w stosunku do pozostałej części papieru

Więcej informacji >> https://colop.pl/suche-stemple-reczne

Wróć