Szczegóły aktualności COLOP Polska

Stemple Arts&Crafts na Festiwalu Marketingu 2020!

Stemple kreatywne - Arts&Crafts na Festiwalu Marketingu 2020 w Warszawie

COLOP Polska ponownie zaprezentuje swoją kreatywną ofertę! Od 9 do 10 września na stoisku E6 w halach EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe znajdziecie nas na FestiwalMarketingu.pl w Warszawie!

COLOP Polska Arts&Crafts - STEMPLE KREATYWNE  to nowy kreatywny dział Colop Polska przepełniony pomysłami i pozytywną inspirującą energią! Nasze produkty sprawią, że Twoje zaproszenie, zawieszka lub liścik staną się unikatowe, a samo ich tworzenie będzie przyjemnością. Zachwyć gości własnoręcznie wykonaną papeterią. Dodaj odbicie do obrazka, kartki lub baw się nim tworząc wspaniałe detale!
Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Do dzieła! Lubimy inspirować, dlatego zapraszamy Was na nasze stoisko, gdzie pokażemy Wam co pięknego możemy stworzyć używając naszych produktów. Na tych, którzy nas odwiedzą czeka możliwość samodzielnego wypróbowania wszystkich naszych kreatywnych nowości! A co pokażemy? Zobaczcie sami!:

LITTLE NIO
Little NIO to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów do dekoracji papeterii, prezentów, kartek lub kopert. Nasze podejście do piękna ma osobisty i romantyczny charakter. Pieczątka Little NIO w prosty i elegancki sposób nada Twoim dodatkom osobistego wyrazu. Jeśli szukasz niebanalnego rozwiązania, które podkreśli wyjątkowy charakter przyjęcia, prezentu, karty lub papeterii – wśród naszych zestawów na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Odwiedź nasze stoisko - stworzymy razem kartkę, winietkę lub to co zachcesz! Ogranicza Cie tylko wyobraźnia!
Wypróbuj jedną z kolekcji:
POBIERAMY SIĘ • MIŁOŚĆ • WITAJ NA ŚWIECIE • KUCHNIA • RĘCZNIE ZROBIONE • KONIE • DLA NAUCZYCIELI • CRAFT • ŚWIĘTA

NIO INICJAŁY
NIO INICJAŁY to pieczątki, za pomocą których samodzielnie stworzysz spersonalizowane, wyjątkowe odbicie wybranych przez Ciebie inicjałów. Piękno inicjałów podkreślone jest graficzną oprawą, dostępną w zestawie w postaci trzech ram
o różnej stylistyce. Zestaw zawiera 52 litery, o wyjątkowym, eleganckim i ponadczasowym kroju, dzięki którym ułożysz dowolną kombinację znaków. Całość tworzy piękne odbicie, które umieszczone na papeterii, zaproszeniu czy prezencie podkreśli jego osobisty charakter oraz nada mu elegancji i wyrafinowania. Użytkownik posiada możliwość wielokrotnej zmiany treści odbicia pieczątki.

HIT! Kolorowe poduszki MAKE 1 nasączone tuszami w 13 fantastycznych kolorach!
Kreatywne stemple tradycyjne to drewniane pieczątki, które nie posiadają w swojej konstrukcji wkładu tuszującego. Dlatego też wymagają zastosowania odrębnej poduszki nasączonej tuszem. Odkryj kolekcję poduszek nasączonych tuszami w fantastycznych elektryzujących kolorach. Stempluj kreatywnie i przelewaj swoje kolorowe pomysły na papier! Make 1 to największa i najbardziej kreatywna kolekcja poduszek z tuszami produkcji europejskiej! Takich kolorów jeszcze nie było - musisz spróbować!

NOWOŚĆ!!!
E-MARK CREATE
Na naszym stoisku wypróbujecie również E-mark CREATE ‼ 
Tym samym zapowiadamy premierę E-marka CREATE – nowej wersji mobilnej drukarki i znakowarki E-mark która podczas zeszłorocznego Festiwalu Marketingu otrzymała Złoty Medal między innymi za innowacyjność, pomysłowość i świeże spojrzenie na temat drukowania mobilnego.

Więcej informacji.

SZUKAMY PARTNERÓW
Jesteś zainteresowany dystrybucją? Poszukujemy partnerów dystrybucyjnych we wszystkich branżach. Jeśli posiadasz kanał dystrybucyjny napisz lub zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wspólnie stworzymy wspaniałą historię, która kreatywnie poszerzy Twoją ofertę. Stawiamy na wartość dodaną jaką jest atrakcyjne opakowania wysokiej jakości, przyciągające wzrok klienta. Posiadamy szeroką galerię grafik oraz tekstów reklamowych - sprzedaż internetowa naszych pieczątek jest bardzo prosta! Wszytko gotowe, aby wspólnie uruchomić skuteczny marketing!

Do zobaczenia na stoisku E6! Wypatruj balonów i naszych uśmiechniętych kolorowych przedstawicieli!
Tymczasem zapraszamy Was na nasz nowy kreatywny instagram działu COLOP Polska Arts&Crafts!
Znajdziecie tam masę inspiracji oraz informacji o naszych produktach!
www.instagram.com/stemple_kreatywne/

Zajrzyj na naszą stronę i daj się porwać zabawie! 
www.colop.pl/arts-crafts

Twórcze pozdrowienia,
zespół COLOP POLSKA Arts & Crafts!

Wróć