Szczegóły aktualności COLOP Polska

Przełącz się na b2b.colop.pl i poznaj nowe korzyści!

Przełącz się na b2b.colop.pl i poznaj nowe korzyści!

Wychodzimy na wprost oczekiwaniom zakładów stemplarskich i biuroserwisów, które współpracują z firmą COLOP Polska. Stawiamy komfort naszych klientów na pierwszym miejscu, oferując wiele kanałów, którymi można złożyć zamówienia i codziennie staramy się, aby działały one jak najlepiej.

Aby składanie zamówień uczynić jeszcze szybszym i łatwiejszym zachęcamy do dołączenia do naszej specjalnej platformy internetowej b2b. Jako alternatywa dla zamówień telefonicznych i mailowych, korzystanie z niej usprawni w znacznym stopniu realizowanie i przepływ zleceń, zwiększając tym samym efektywność Państwa firmy.

Platforma Internetowa dla Klientów firmy COLOP Polska zapewnia:

  • Wygodny system zamówień on-line, dostępny 24h/7
  • Dostęp do pełnej oferty i specjalnych okazji
  • Informacje o nowościach
  • Pomocne materiały dostępne w dziale pobierz - aktualne cenniki, ulotki, plakaty, certyfikaty
  • Szczegółowe informacje o produktach, wraz z kartami charakterystyki
  • Wygodny system płatności
  • Możliwość powtarzalności zamówień

Nasz niezawodny system składania zamówień online jest dwa razy szybszy od tradycyjnych kanałów komunikacji! Poruszanie się po stronie jest niezwykle intuicyjne. Wygodny i czytelny interfejs ułatwi wybranie konkretnych produktów, a cały zakup można zakończyć już w kilka minut za pomocą jednego z wielu sposobów płatności. Ponadto w platformie b2b dostępna jest tabela z rozliczeniami, która daje podgląd na aktualny stanem zamówień, a do każdej firmy przypisany jest przedstawiciel handlowy, który czuwa nad płynnością transakcji.

Platforma internetowa www.b2b.colop.pl jest obecnie najlepszą tego typu platformą na rynku. Codziennie udoskonalana i zawsze dostępna, cieszy się uznaniem wielu korzystających z niej firm, jako najlepszej formy składania zamówień. 

Odwiedź naszą stronę już teraz i skorzystaj z nieograniczonego dostępu do pełnej oferty produktów COLOP Polska.

Wróć