Szczegóły aktualności COLOP Polska

PRINTER COMPACT PRO W NOWYCH KOLORACH NEONOWYCH!

Rozszerzamy gamę kolorów Printera Compact PRO o kolory neonowe!

Mamy przyjemność ogłosić, że nasza nowa seria pieczątek Printer Compact PRO zostaje rozszerzona o trzy neonowe kolory: różowy, pomarańczowy i zielony. Pieczątki dostępne już od 26 września!

Printer Compact PRO w wersji neonowej to seria różnokolorowych pieczątek pozwalających na dopasowanie do identyfikacji wizualnej firmy. Wprowadzenie neonowych kolorów do serii to odpowiedź na wciąż narastające trendy. Neony widać z daleka, łatwo można je dostrzec z dalszej odległości. Charakteryzują się wysoką intensywnością i jaskrawością. Neony świetnie podkreślają osobowość i indywidualny charakter. Dodają odwagi, świeżości i energii. Goszczą w modzie i poszerzają perspektywy.

Nowe opcje kolorystyczne to jeszcze większy wybór, a także możliwość personalizacji swojej własnej pieczątki, która będzie dopasowana tylko do Ciebie.

Neonowe pieczątki serii Printer Compact PRO to połączenie funkcjonalności oraz klasycznego kształtu. Liczne techniczne udogodnienia i innowacyjne cechy pieczątki gwarantują jej precyzję oraz łatwość użytkowania m.in. idealnie dopasowana zatyczka, która chroni przed zabrudzeniami i uszkodzeniami (standardowa zatyczka dla rozmiarów 20, 30 i 40).

Wśród innowacji wyróżniających Printera Compact PRO znajdują się:

  • Przezroczysta podstawa dla precyzyjnego stemplowania.
  • Profilowana obudowa pieczątki z krawędziami umieszczonymi po bokach dla komfortowego użytku.
  • Technologia antypoślizgowa, zapewniająca najlepszą przyczepność i brak poślizgu podczas odbicia, dzięki czemu będzie ono wyraźne i czytelne.
  • Innowacyjny system blokady, ułatwiający wymianę poduszki zastępczej.
  • Płytka tekstowa, która w pozycji blokady ustawia się w wysokości równej obudowie pieczątki, co usprawnia jej naklejenie lub wymianę.

DOSTĘPNE KOLORY

Nowy Printer Compact PRO jest do nabycia w wersji podstawowej (z obudową w kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym), rozszerzonej (z obudową w kolorach: pomarańczowym, zielonym i żółtym) oraz neonowej (z obudową w kolorach: różowym, pomarańczowym i zielonym) z przezroczystą podstawą i aż w 3 różnych rozmiarach.

 

Plakaty i grafiki są dostępne do pobrania w pełnej rozdzielczości w materiałach marketingowych.

ANIMACJE

FILM

Wróć