Szczegóły aktualności COLOP Polska

Pióra z pieczątką HERI New Promesa Stamp&Touch

Pióra z pieczątką niemieckiej marki Heri New Promesa to eleganckie i klasyczne produkty dla każdego. Wprowadzone nowe innowacyjne elementy pozwoliły stworzyć niezwykły produkt 3 w 1. Pisz, stempluj i używaj na ekranie dotykowym.

Pióra od dawnych lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Stałe wprowadzanie nowych technologii sprawia, że są dużo trwalsze i wygodniejsze. Zobacz jaka wygoda płynie z posługiwania się tradycyjnym przyborem piśmienniczym, którym dodatkowo możesz odbijać pieczątkę na dokumentach, a także bez problemu obsługiwać ekrany dotykowe.

Wbudowana pieczątka sprawa, że produkt jest bardzo praktyczny. Po zdjęciu górnej części pióra, otwiera się dostęp do ramienia z płytką tekstową i poduszką tuszującą. Posiadanie tego pióra powoduje, że nawet jeśli zapomnisz zabrać swej osobistej pieczątki, ona i tak będzie z Tobą.

Pióra z pieczątką marki HERI w nowej odsłonie!

Metalowa oprawa, w klasycznych kolorach nadaje subtelnego wyglądu. Materiał, z którego wykonana jest obudowa bardzo dobrze sprawuje się podczas obróbki laserowej.

Zastosowanie technologii Stamp & Touch,prócz stemplowania pozwala użytkować produkt także do obsługi urządzeń z ekranami dotykowymi. Specjalnie opracowany kształt i budowa miękkiej końcówki zapobiega rysowaniu powierzchni ekranu. Jest to doskonałe narzędzie do obsługi urządzeń mobilnych.

Klasyczny wygląd produktu klasyfikuje pióro z pieczątką jako doskonały podarunek. Możliwość grawerowania obudowy pióra pozwala tworzyć spersonalizowane prezenty!

Pióro z pieczątką Heri New Promesa to produkt dedykowany osobom często używających artykułów piśmienniczych w kontaktach z klientami.

Pieczątka w zależności od modelu może zwierać od 2 do 4 czytelnych linii tekstu, co w zupełności wystarcza na podanie imienia i nazwiska, stanowiska pracy, numeru telefonu, czy adresu mailowego.

Wypróbuj wysokiej jakości pióra z pieczątką renomowanej marki HERI w nowej odsłonie.

Zaprojektuj swoje indywidualne pióro z pieczątką marki Heri, lub wygraweruj inicjały bliskiej Ci osoby i podaruj jako elegancki i szykowny prezent.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Pióra kulkowe Heri Nowa Promesa

Pióra wieczne Heri Nowa Promesa

Pioro z pieczatka Heri New Promesa

Wróć