Szczegóły aktualności COLOP Polska

NOWOŚĆ! STEMPLUJ KREATYWNIE Z COLOP ARTS&CRAFTS

 

NOWOŚĆ! STEMPLUJ KREATYWNIE Z COLOP ARTS&CRAFTS

Wymienne wzory, elektryzujące kolory odbić,pieczątki, które Tworzysz sam! To wszytko znajdziesz w nowej ofercie COLOP ARTS&CRAFTS!
Zajrzyj do katalogu i poznaj rodzinę stempli kreatywnych COLOP oraz naszą bogatą kolekcję poduszek z kolorowymi tuszami! #stemplujkolorowo
Czytaj więcej >>

CZEŚĆ! JESTEM NIO®
Pieczątka NIO® stworzona została w 2017 roku i od tego czasu z powodzeniem podróżuje po świecie, ciesząc miliony użytkowników. Koncepcja pieczątki NIO® wywodzi się z chęci zaspokojenia stale rosnącej potrzeby indywidualności  obserwowanej u wielu naszych klientów. NIO® zostało uhonorowany niemiecką nagrodą za wzornictwo w kategorii doskonałe wzornictwo artykułów piśmiennych - prawdopodobnie jedną z najbardziej znanych nagród na świecie w kategorii wzornictwa.  Z dumą przedstawiamy rodzinę pieczątek NIO®:

 

LITTLE NIO® to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów do dekoracji papeterii, prezentów, kartek lub kopert. Nasze podejście do piękna ma osobisty i romantyczny charakter. Pieczątka Little Nio w prosty i elegancki sposób nada Twoim dodatkom osobistego wyrazu. Jeśli szukasz niebanalnego rozwiązania, które podkreśli wyjątkowy charakter przyjęcia, prezentu, karty lub papeterii – wśród naszych zestawów na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Czytaj więcej >>

 

 

NIO® INICJAŁY to pieczątki, za pomocą których samodzielnie stworzysz spersonalizowane, wyjątkowe odbicie wybranych przez Ciebie inicjałów. Piękno inicjałów podkreślone jest graficzną oprawą, dostępną w zestawie w postaci trzech ram o różnej stylistyce. Zestaw zawiera 52 litery, o wyjątkowym, eleganckim i ponadczasowym kroju, dzięki którym ułożysz dowolną kombinację znaków. Całość tworzy piękne odbicie, które umieszczone na papeterii, zaproszeniu czy prezencie podkreśli jego osobisty charakter oraz nada mu elegancji i wyrafinowania. Użytkownik posiada możliwość wielokrotnej zmiany treści odbicia pieczątki.
Czytaj więcej >>
 

 
SZUKAMY PARTNERÓW. SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!
Jesteś zainteresowany dystrybucją? Poszukujemy partnerów dystrybucyjnych we wszystkich branżach.
Jeśli posiadasz kanał dystrybucyjny napisz lub zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Wspólnie stworzymy wspaniałą historię, która kreatywnie poszerzy Twoją ofertę.
 
COLOP ARTS&CRAFTS - POSIADAMY BOGATE ZAPLECZE MARKETINGOWE 
Stawiamy na wartość dodaną jaką jest atrakcyjne opakowania wysokiej jakości, przyciągające wzrok klienta.
Posiadamy szeroką galerię grafik oraz tekstów reklamowych - sprzedaż internetowa naszych pieczątek jest bardzo prosta! Wszytko gotowe, aby wspólnie uruchomić skuteczny marketing!
 
CHCEMY DAĆ CI WIĘCEJ!
Jesteśmy kompatybilni z systemem POS.
Pomożemy Ci w pozyskiwaniu klientów i zachęceniu ich do zakupu naszego produktu.
Aktywne kampanie reklamowe, profil na facebooku oraz instagramie - wszytko po to, aby nasz produkt był 
rozpoznawalny i pożądany! 
 
JAK ZACZĄĆ TĄ PRZYGODĘ?
To proste! Zadzwoń do nas lub napisz! - Porozmawiajmy o szczegółach współpracy.  Złóż pierwsze zamówienie!
Razem możemy więcej!

Twórcze pozdrowienia NIO®,
Twój zespół COLOP POLSKA Arts & Crafts!

Wróć