Szczegóły aktualności COLOP Polska

Nowe akcesoria dla E-marka oraz E-marka Create

Firma COLOP Polska stale szuka nowych, ciekawych rozwiązań dla swoich klientów. Teraz oferta firmy została poszerzona o cztery nowe akcesoria dla urządzeń COLOP E-mark oraz E-mark Create.

 

Linijka dla urządzenia COLOP E-mark oraz E-mark Create

Ta specjalnie zaprojektowana dla urządzenia E-mark oraz E-mark Create linijka umożliwia idealnie proste prowadzenie urządzenia po nadrukowywanej powierzchni oraz niezwykle precyzyjne pozycjonowanie nawet na małych i trudnych do nadruku przedmiotach. Linijka dodatkowo posiada z boku wgłębienie pozwalające na użycie również tradycyjnej linijki dla jeszcze dokładniejszego określenia miejsca nadruku. Linijka COLOP E-mark pozwala na wykonanie nadruku o maksymalnych wymiarach 159 x 18 mm.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

 

Etykieta w taśmie do odzieży dedykowana pod nadruk urządzeniem E-mark oraz E-mark Create

Teraz dzięki etykiecie do naprasowywania nadruku na tekstyliach możesz drukować przy pomocy urządzeń COLOP E-mark oraz E-mark Create również na ubraniach. Produkt jest idealny zarówno do etykietowania odzieży dziecięcej czy roboczej jak i dodawania elementów dekoracyjnych na ulubionych częściach garderoby. Etykieta sprawdzi się doskonale na wszystkich tekstyliach, które nadają się do prasowania, zapewniając silnie przylegający i trwały nadruk. Etykieta ma wymiary 14 mm x 8 m.

Jak to działa? Zaprojektuj swój nadruk w aplikacji, nadrukuj na etykiecie, przytnij etykietę i umieść ją w pożądanym miejscu nadrukiem do góry, umieść na etykiecie papier transferowy jako zabezpieczenie, prasuj w temp. 110-115°C przez 5-10 s. i gotowe. Prać w 40°C.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

 

Etykieta w taśmie dedykowana pod nadruk urządzeniem E-mark oraz E-mark Create

Etykieta dzięki specjalnie powlekanej powierzchni może być używana do tworzenia odpornych na zachlapania oraz zarysowania nadruków. Zapewnia wysoką przyczepność i trwałość niezależnie od tego jakie przedmioty etykietujesz. Doskonale sprawdzi się przy etykietowaniu pudełek do przechowywania, przedmiotów szkolnych czy pojemników w kuchni. Etykieta ma wymiary 14 mm x 8 m. W naszej ofercie dostępna jest w dwóch kolorach – białym błyszczącym oraz transparentnym.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

 

Wszystkie wyżej opisane produkty są już dostępne w dystrybucji COLOP Polska. Pozostałe informacje na temat urządzeń i akcesoriów z serii COLOP E-mark znajdą Państwo na stronie https://emark.colop.pl. Serdecznie zapraszamy do lektury :)

Wróć