Szczegóły aktualności COLOP Polska

Niezwykły Classic Line

Po pierwsze – łatwa praca → Do najważniejszych funkcji, ułatwiających pracę z pieczątką zaliczamy z pewnością ergonomiczny gryf, blokowanie pieczątki, antypoślizgowe nóżki, gumowe paski z datą schowane w plastikowej osłonie oraz znaczniki. Zastosowanie przedłużającego gryfu znacznie odciąży Twoją dłoń, natomiast znaczki oraz gumowe nóżki antypoślizgowe sprawią, iż odbicie będzie wyraźne oraz precyzyjnie wykonane. Z kolei blokowanie pieczątki usprawni zmienianie poduszki.

Po drugie – wygląd → Wśród funkcjonalności, które pomogą Ci spersonalizować Twoją pieczątkę oraz dopasować ją do identyfikacji wizualnej firmy zaliczamy z pewnością kolorowe kapsle, które możesz samemu zmieniać oraz okienko indeksujące.

Po trzecie – funkcje specjalne → specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy funkcje specjalne, które są dostępne w wybranych modelach. Pierwszą z nich jest opcja wymiany cyfr w numeratorze na litery A-M; N-Z lub inny znak, które przydają się w przypadku oznaczenia jakiejś serii. Kolejną ciekawą opcją specjalną jest zamówienie innego formatu daty niż dostępnego w ofercie.

Pieczątki ze zbioru Classic Line są niezbędnym narzędziem, które przy wykorzystaniu wszystkich jego funkcjonalności znacznie ułatwi Twoja pracę.  

Zobacz pełną ofertę pieczątek szkieletowych >>

Wróć