COLOP Polska > Nowości > Szczegóły aktualności

Wytrzymałe pieczątki Expert Line

2016-02-23 12:46

Seria pieczątek szkieletowych Expert Line charakteryzuje się różnorodnymi kształtami, rozmiarami oraz kolorami odbicia. W przypadku datowników możliwe jest również wybranie formatu daty: cyfrowej, polskiej bądź ISO. Oferta posiada również pieczątki z ochroną antybakteryjną Microban.

 

Pieczątki szkieletowe Expert Line to także wiele funkcjonalności, które ułatwią Ci pracę z automatem. Przede wszystkim zawiera on znaczniki, które pomogą Ci dokładnie ustawić pieczątkę, byś nie miał problemu z podbiciem dokumentu w odpowiednim miejscu. Kolejną ciekawą funkcją jest okienko z możliwością umieszczenia karteczki. Jest to przydatne w przypadku posiadania wielu pieczątek, gdyż łatwiej je rozróżnić. Ponadto, w prosty sposób można wymienić poduszkę zastępczą, ponieważ wystarczy zablokować pieczątkę specjalnym przyciskiem wmontowanym w rączkę pieczątki. W przypadku datowników specjalny kosz sprawdzi się doskonale przy zmienianiu daty, gdyż dzięki niemu Twoje dłonie pozostaną czyste, natomiast wysokość daty możesz wyregulować za pomocą specjalnych śrubek.

 

Automaty szkieletowe Expert Line to narzędzia, które sprawdzą się w działach księgowości przy podbijaniu np. wniosków unijnych. Spotykane także na poczcie oraz w urzędach.

Wróć