COLOP Polska > Nowości > Szczegóły aktualności

Produkty nominowane do konkursu Gifts of the Year 2014

2014-01-07 10:54

Zagłosuj na najlepsze produkty w konkursie Gifts of The Year 2014

Produkty Pocket Stamp oraz Smart&Stamp zostały nominowane do konkursu Gifts of the YEAR organizowanego przez Gifts Journal Polska i Gifts Journal Business. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najpopularniejszych upominków reklamowych 2013.

Każdy, kto otrzyma link do głosownia zamieszony w mailu o temacie: Zagłosuj na najlepsze produkty w konkursie Gifts of The Year 2014 może zagłosować na wybrane produkty.

 

POCKET STAMP – pieczątka kieszonkowa

 

Intensywne, nasycone, soczyste kolory oprawy oraz wygodna, kompaktowa forma. Dzięki swojej lekkiej formie pieczątkę kieszonkową Pocket Stamp można swobodnie przechowywać w torebce, kieszeni czy teczce dlatego jest zawsze pod ręką. Doskonała dla osób, które często pracują poza biurem, w terenie, w samochodzie itp. 

 

tl_files/najlepszy produkt/pocket.jpg

 

 

STAMP & SMART - Pieczątka + długopis + końcówka do smartphon’a.

 

Połączenie trzech elementów stanowi nietypową i intrygującą formę upominku. Oprawa stamp & smart może być grawerowana laserem CO2. Dzięki możliwości szybkiej i trwałej personalizacji długopis stamp & smart jest doskonałą propozycją na wyjątkowy prezent. Praktyczne zastosowanie sprawia, że doskonale jest mieć go zawsze pod ręką.

 

tl_files/najlepszy produkt/heri stampsmart.jpg

Wróć