COLOP Polska > Nowości > Szczegóły aktualności

Nadchodzą targi Rema Days

2017-01-24 21:22

 

Pieczątki flashowe

Pieczątki flashowe EOS to seria pieczątek, które są ciche oraz wydajne, a także posiadają możliwość personalizacji dzięki temu, że są wyposażone w duże okienko indeksujące. Ponadto, nowa seria jest wyposażona w karteczki, które można wymieniać nadając zupełnie nowe kolory!

 

Wśród licznych zalet pieczątek EOS odnajdziemy precyzyjnie wykonywane odbicie z możliwością wybrania jego koloru. Ponadto, pieczątka zawiera zatyczkę chroniącą automat. Nie wymaga używania siły przy stemplowaniu, a także bardzo łatwo i szybko można uzupełnić w niej tusz, nie brudząc się przy tym. Ponadto, jest bardzo wydajna.

 

Oprócz nowej serii EOS: przekrój pieczątek, nowy suchy stempel, a także liczne prezentacje laserów Universal Laser System. A to wszystko na jednym stoisku – specjalnie dla Was!

 

Zagłosuj w konkursie Gifts of the year!

 

Jak co roku bierzemy udział w konkursie Gifts of the year, w którym prezentujemy produkty sprawdzające się doskonale jako prezenty! W tym roku postanowiliśmy przedatawić grę edukacyjną, pieczątkę Printer IQ, grawerowaną fotografię oraz dlugopis z pieczątką. Każdy z tych produktów jest unikatowy i sprawdzi się doskonale jako prezent na każda okazję.

 

Grawerowana fotografia

Grawerowana fotografia w ramce to idealny sposób na spersonalizowanie prezentu dla najbliższych. To wszystko dzięki pracy ploterów laserowych COoraz materiałów do grawerowania, który wykonuje swoją pracę w bardzo precyzyjny sposób.

 

Printer IQ

Pieczątka z serii Printer IQ to nowoczesna pieczątka, którą możesz dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Personalizacja pieczątki jest możliwa dzięki okienku XXL, które oferuje umieszczenie karteczki indeksującej z dowolnym wzorem.

 

Gra edukacyjna

Puzzle w postaci mapy Polski jako oryginalny prezent dla dzieci. Wykonane na sklejce z wykorzystaniem ploterów laserowych CO2. Plotery charakteryzują się doskonałą precyzją cięcia drewnianej sklejki. Wykonanie ich jest praktycznie niemożliwe przy posługiwaniu się konkurencyjnymi metodami.

 

Zagłosuj na produkty z oferty COLOP w specjalnym formularzu w dniach 17 – 24 stycznia 2017 r., który zostanie rozesłany przez organizatora targów!

 

 

Pobierz darmowe zaproszenie! >>

 

Wróć