COLOP Polska > Nowości > Szczegóły aktualności

Nowe pieczątki Green Line

2016-05-10 15:07

Posiadamy 5 grup pieczątek Green Line. Każda spełniające inne potrzeby, jednak posiadające kilka wspólnych cech. Charakteryzują się przyjaznym, zielonym kolorem, który jest bardzo lubiany przez naszych klientów. To doskonałe rozwiązanie dla rosnącej liczby przedsiębiorstw prowadzących działalność związaną z ochroną środowiska oraz dla wszystkich firm dbających o wyposażenie w produkty eko, a także dla indywidualnych klientów dbających o ochronę zasobów naturalnych.

 

Pierwszą grupą pieczątek ekologicznych są automaty z serii Printer IQ. Sprawdzą się doskonale w biurze a jedną z jej najważniejszych cech jest personalizacja pieczątki. Wystarczy umieścić karteczkę w okienku w dowolnym wzorze. Posiadamy 3 formaty pieczątek IQ: 20 (14 x 38mm), zwana podpisówką, 30 (18 x 46 mm) oraz 40 (23 x 59 mm), zwane firmówką.

 

Kolejną grupą są pieczątki kieszonkowe, które najlepiej połączyć w zestawie: pieczątka firmowa + prywatna. Są to niewielkie pieczątki, które możesz schować do kieszeni czy torebki i mieć zawsze przy sobie. Stosują je zazwyczaj lekarze, przedstawiciele handlowi czy po prostu osoby pracujące w ciągłym ruchu. Dostępne w dwóch rozmiarach: 20 (14 x 38 mm) oraz 30 (18 x 46 mm).

 

Wytrzymałe pieczątki wyprodukowane z myślą o intensywnym użytkowaniu – mowa o ekologicznych pieczątkach Classic Line. Zawierają drewniany uchwyt oznaczony symbolem FSC (dowód na przestrzeganie zasad ekologii w procesach produkcji leśnej). Dostępne w 2 rozmiarach: 30 x 45 mm, 35 x 58 mm – zarówno tradycyjne, jak i datowniki.

 

Na tym nasza oferta datowników się nie kończy. Mamy bowiem ekologiczne numeratory oraz datowniki o wysokości czcionki 4 mm. Datownik zwykle stosowany jest przy stemplowaniu faktur, delegacji, dzienników korespondencji oraz różnego rodzaju dokumentacji. Wykorzystywany głównie w biurach. Zadbaj o ekologię w swoim biurze.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ >>

Polecamy!

 

 

Wróć