COLOP Polska > Nowości > Szczegóły aktualności

COLOP Polska dołącza do grupy COLOP

2016-12-09 16:26

Informujemy, że firma COLOP Polska dołączyła do europejskiej grupy COLOP. 

Firma COLOP z siedzibą w Welsie (Austria) została założona w 1980r. Obecnie współpracuje z 120 krajami na całym świecie. Dwie nowoczesne fabryki – na terenie Austrii i Czech – zapewniają terminową obsługę zamówień na produkty stemplarskie z całego świata. Wieloletnia dbałość o wysoką jakość przyczynia się do tworzenia produktów na wysokim poziomie.

 

Grupę COLOP tworzą firmy z Niemiec, Anglii, Szwecji, Słowacji, Francji, Bułgarii, Rumunii, Czech, Węgier, Hiszpani a od teraz również z Polski. Właścicielem jest firma COLOP Austria.

COLOP Polska został założony dwadzieścia pięć lat temu, w Bytomiu przez Andrzeja Kruszenę. Obecnie, współpracuje z firmami na terenie całej Polski. W ofercie firmy znajdują się artykuły stemplarskie takich marek jak: COLOP, Heri, Horray, COLORIS. Firma działa również w branży nowoczesnych techniologii laserowych przeznaczonych do cięcia, znakowania oraz grawerowania różnorodnych materiałów - reprezentując firmę Universal Laser Systems w Polsce. 


Współpraca z liderami poszczególnych sektorów przyczyniła się do utworzenia bardzo szerokiej oferty niezawodnych i wyjątkowych pieczątek, akcesoriów i urządzeń.

Jako część zespołu COLOP będziemy tworzyć innowacyjną i dynamiczną firmę. Skorzystamy z możliwości jakie dostarcza praca w większej europejskiej grupie, która asystuje naszym sprzedażowym i marketingowym programom.

Dołączając do firmy z wieloletnim doświadczeniem stworzymy wiele nowych, ciekawych rozwiązań, które mamy nadzieję będą dla Państwa źródłem nowych korzyści.

 

Prezes Zarządu COLOP Polska

Robert Baran

 

Wróć