Szczegóły aktualności COLOP Polska

26 MAJA - DZIEŃ MAMY! Świętuj razem z nami!

26 MAJA - DZIEŃ MAMY! Świętuj razem z nami!

Wszystkim Kochanym Mamom w dniu Ich święta życzymy dużo radości, spełnienia marzeń, inspiracji, pasji do działania i chwil wytchnienia dla siebie! Dziękujemy Wam, że jesteście!

Dzień Matki to święto najpiękniejszej miłości, dobroci i czułości. Jest obchodzone w wielu krajach świata, a tradycja honorowania matek specjalnym świętem sięga starożytności i związana jest celebracją natury, jako matki. W Polsce Dzień Matki przypada 26 maja, a pierwsze jego obchody zanotowano dokładnie 100 lat temu w Krakowie.

Dzień matki z COLOP POLSKA! Wciąż szukasz prezentu? Skorzystaj z naszych inspiracji:

- PODUSZKA Z DEDYKACJĄ

Poszewka na poduszkę do grawerowania laserowego to łatwy i przyjemny produkt do personalizacji. Dzięki wygrawerowaniu wybranego przez siebie wzoru i życzeń na poszewce możemy doskonale podkreślić charakter święta mamy. Wygrawerowana laserowo poszewka to wspaniały i oryginalny upominek. Dostępna w wielu kolorach!

Zobacz więcej >>

- PROFESJONALNY, PERSONALIZOWANY STEMPEL DO CIASTEK Z DEDYKACJĄ

Wysokiej jakości stempel wykonany z drewna bukowego z lakierowaną rączką w kolorze malinowym. Rączka posiada otwór umożliwiający przeciągnięcie ozdobnej wstążeczki oraz przymocowanie etykiety z osobistą notatką, życzeniami czy odbitym wzorem. Wybrany przez Ciebie wzór odbicia wykonany jest w specjalnym materiale posiadającym atest do znakowania żywności. Wszystko to sprawia, że wykonanie ciastek z własnym odbiciem staje się dziecinnie proste i przyjemne. Zaskocz mamę niebanalnym prezentem. Sprawdź gotowe wzory lub przyślij własny!

Zobacz więcej >>

- PERSONALIZOWANA WSTĄŻKA Z ŻYCZENIAMI by E-MARK CREATE

Aby podkreślić wyjątkowy charakter święta mamy warto ozdobić kwiaty i prezenty personalizowanymi wstążkami. E-mark doskonale drukuje na materiałach, takich jak juta czy bawełna, więc zrobienie spersonalizowanej tradycyjnej wstążki jest dziecinnie proste! 

Zobacz więcej >>

- TORT Z BROKATOWYM TOPPEREM

Dedykacja prosto z serca wycięta w naszej brokatowej pleksi zachwyci każdą mamę! Sprawdź jakie kolory brokatowej pleksi posiadamy.

Zobacz więcej >>

Wróć