Szczegóły aktualności COLOP Polska

E-Mark z nagrodą IF Design Award!

Mobilna drukarka COLOP E-mark otrzymała światowej sławy nagrodę IF Design Award 2020, przyznawaną firmom prezentującym najwyższy poziom wykonania i doskonały design.

IF Design Award jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży, ustępując jedynie nagrodzie RedDotAward, którą urządzenie mobilne COLOP E-mark otrzymało w 2019 roku. IF International Forum Design nieprzerwanie od 1953 roku organizuje jeden z najbardziej znanych i cenionych konkursów projektowych, który przyciąga ponad 7000 uczestników z aż 70 krajów. IF International Forum Design powstało z myślą by pomagać młodym utalentowanym osobom, oraz żeby rozpoznawać, wspierać i rozpowszechniać dobry design wśród ogółu.

COLOP E-mark podczas tegorocznej edycji konkursu IF Design Award, został zaprezentowany jury, w którego skład wchodziło aż 78 międzynarodowych ekspertów. Po 3 dniach pełnych dyskusji, testowania i oceniania stwierdzili, że COLOP E-mark to jedno z najbardziej wszechstronnych i innowacyjnych urządzeń tegorocznego konkursu IF Design Award. Eksperci pochwalili go również za urządzenie za jakość wykonania, jakość wydruków, prostotę obsługi, innowacyjny wygląd i sposób działania oraz wydajność podkreślając że jeden cartridge wystarcza nawet aż do 5000 nadruków.

Wróć