Szczegóły aktualności COLOP Polska

COLOP POLSKA W KONKURSACH FESTIWALU MARKETINGU

Zaproszenie na festiwal marketingu w Warszawie

Z racji nadchodzącego Festiwalu Marketingu, który odbędzie się w dniach 14 - 15.09 w Warszawskim Centrum EXPO XXI, mamy przyjemność ogłosić, iż COLOP Polska bierze udział w konkursach organizowanych w ramach tegorocznych targów reklamy i druku! Nominowane zostały najnowsze produkty.

Festiwal Marketingu to największe w drugiej połowie roku międzynarodowe targi dla branży reklamy i poligrafii reklamowej. Imprezie towarzyszy szereg specjalnych wydarzeń, jak szkolenia, warsztaty i konkursy branżowe.

Nie zwalniamy tempa, dlatego zdecydowaliśmy, że do konkursu SUPER GIFT i konkursu Złoty Medal 2022 zgłosimy nasze najlepsze nowinki!

Konkurs Super Gift 2022 wyróżnia artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Każdy wystawca mógł zgłosić jeden produkt, dlatego zgłosiliśmy już dobrze Wam znanego Printera Compact PRO oraz Stamp in the Box, które cieszą się popularnością wśród naszych Klientów i spełniają określone kryteria.

Printer Compact PRO to seria pieczątek o wysokiej jakości, które łączą w sobie nowoczesność, intuicyjność i funkcjonalność. Najnowsza wersja wyróżnia się innowacyjnymi i technicznymi szczegółami, które są odpowiedzialne za precyzyjne odbicie i łatwość użytkowania. Ponadto pieczątka dzięki swej dopasowanej wielkości jest mobilna i poręczna, a jej profilowana obudowa jest gwarancją komfortowego użytku.

Wystawcy Festiwalu mogli również zgłaszać produkty innowacyjne, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować na tegorocznych targach w ramach konkursu Złoty Medal 2022. O wyborze danej innowacji będą decydować takie cechy jak nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych, innowacyjne technologie lub rozwiązania, czy szczególne zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji. Z tego względu, zgłosiliśmy nasz najnowszy produkt COLOP e-mark GO

COLOP e-mark GO to mobilne urządzenie drukujące (łączność z wykorzystaniem WiFi, obsługa z poziomu aplikacji mobilnej, wbudowany akumulator, niewielkie rozmiary), pozwalające znakować wszelkie materiały chłonne (papier, drewno, korek, filc, sklejka, tekstylia, etc.). Dedykowane etykiety samoprzylepne oraz samoprzylepne tabliczki PVC pozwalają nanosić wydruki także na szkle, metalu czy plastiku.

Z kolei Stamp in the Box to reklama w formie stempla z kolorową poduszką i wkładką w kompaktowym przezroczystym pudełku. Praktyczny, zwarty i komunikatywny: nowy produkt dla branży reklamowej. Niezależnie od tego, czy jest to slogan, LOGO, zabawny tekst, czy elektryzująca grafika – stemple te są idealne do rozpowszechniania przekazu reklamowego!

Mamy nadzieję, że tegoroczny Festiwal Marketingu zakończy się sukcesem.

Szykujcie się! Widzimy się już 14 września na stoisku E7 i B5A!

Wróć