Szczegóły aktualności COLOP Polska

Cała rodzina Printer Compact Pro już w sprzedaży!

Rozszerzamy gamę kolorów Printera Compact PRO o kolory neonowe!

Cała rodzina Printer Compact Pro już w sprzedaży - teraz również w rozmiarze 10, 50 i 60!

W naszej ofercie posiadamy już całą rodzinę Printerów Compact Pro! Dostępne są nowe rozmiary Printerów Compact Pro - rozmiar 10 z zatyczką, rozmiar 50 bez zatyczki oraz rozmiar 60 bez zatyczki! Pieczątki są dostępne w kolorach podstawowych (czerwonym, niebieskim i czarnym) oraz rozszerzonych (pomarańczowym, żółtym i zielonym).

Pieczątki serii Printer Compact PRO to połączenie funkcjonalności oraz klasycznego kształtu. Liczne techniczne udogodnienia i innowacyjne cechy pieczątki gwarantują jej precyzję oraz łatwość użytkowania.

Zalety Printera Compact PRO:

✔️zatyczka (dla rozmiarów 10, 20, 30 i 40), która skutecznie chroni przed zabrudzeniem,

✔️harmonijny kształt, który ułatwia wykonanie czytelnego odbicia pieczątki,

✔️technologia antypoślizgowa zapewniająca najlepszą przyczepność i brak poślizgu podczas odbicia, dzięki temu jest ono wyraźne i czytelne,

✔️innowacyjny system blokady ułatwiający wymianę poduszki zastępczej, która jest kompatybilna z innymi printerami i ich starszymi wersjami, a zastosowany w niej tusz jest odporny na światło i ścieranie,

✔️niezwykle trwała pieczątka, wykonana z tworzyw najwyższej jakości - testy potwierdzają, że wykonasz za jej pomocą 1.000.000 odbić!

COLOP POLSKA - jakość, której nie da się przeoczyć!

ZASTOSOWANIA: Pieczątki imienne są powszechnie stosowane w wielu zawodach. Są bardzo pomocne, gdyż mając umowę podstemplowaną na przykład przez przedstawiciela, wiemy, z kim możemy się skontaktować. Pieczątki idealnie sprawdzą się w codziennej pracy. Przede wszystkim używane są w biurach, bankach oraz recepcjach ze względu na bezgłośność w użytkowaniu. Odnajdują swoje zastosowanie w placówkach edukacyjnych (sekretariatach i dziekanatach do podbijania oraz oznaczania certyfikatów, świadectw, dyplomów, dokumentów), instytucjach publicznych. Prezentowane większe rozmiary (50,60) świetnie pasowałyby w branży budowlanej i księgowości, gdzie z pieczątek korzysta się na co dzień. Używane przez lekarzy, pielęgniarki oraz przez handlowców czy doradców. Pieczątka jest też reklamą, ponieważ podbijając dokument, klient ma wszystkie informacje danej firmy. Pieczątki z rozmiarem 10 ze względu na swoją niewielkość idealnie sprawdziłyby się w pracy mobilnej, np. dla kontrolerów.

FILM

Wróć