COLOP Polska > Produkty > Pieczątki > Suche stemple COLOP

Suchy stempel – doskonały do zdobienia ważnych dokumentów

 

Suchy stempel COLOP tworzy bardzo trwałą a jednocześnie subtelną i elegancką pieczęć tłoczoną. Estetyczne odbicie może być wklęsłe lub wypukłe. Urządzenie umożliwia wykonanie bardzo efektownych pieczęci tłoczonych. Wykonane suchym stemplem odbicie nadaje wysoką rangę dokumentom. Doskonale sprawdzi się przy zdobieniu: świadectw, certyfikatów, wizytówek oraz innych różnego rodzaju dokumentów.

 

Suchy stempel – subtelnie wytłoczona pieczęć

Suchy stempel to pieczęć wykonywana bez użycia tuszu. Technologia wykonywania suchego stempla opiera się na wykorzystaniu matryc grawerowanych laserem. Treść wyciskana jest na dowolnym materiale, którym może być papier oraz inne miękkie materiały. Proces tłoczenia polega na zaciśnięciu wybranego materiału pomiędzy wygrawerowane laserem matryce, które przyczepione są do metalowego stempla.

 

Suchy stempel to urządzenie, które posiada metalową konstrukcję. Produkt jest wyposażony na całej dolnej powierzchni w gumowe elementy, które zapobiegają przesuwaniu się stempla po powierzchni blatu. Eliminują również ryzyko zarysowania podłoża. Obudowa zapewnia dużą stabilność przyrządu, dzięki czemu treść pieczęci jest równomiernie tłoczona. Gumowe elementy znajdują się także na uchwycie produktu, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Stempel posiada blokadę wmontowaną w boczną część urządzenia. Pozycjonery umieszczone we wkładzie dodatkowo ułatwiają jego szybki i prosty montaż.

 

 

Suchy stempel wyposażony jest w etui wykonane z tworzywa, które pozwala na jego bezpieczne przechowywanie oraz transport.

 

W naszej ofercie dostępne są również eleganckie naklejki do suchego stempla. Okrągłe, z ząbkowanym brzegiem naklejki sprawiają, że subtelne odbicie staje się jeszcze bardziej wyraźne.

Naklejki do suchego stempla o średnicy 55 mm dostępne są w kolorze: czerwonym, srebrnym oraz złotym.