• Stempel do ciastek z gotowym wzorem

STEMPEL DO CIASTEK - GOTOWY WZÓR

STEMPEL Z GOTOWYM WZOREM

WZÓR ODBICIA
To właśnie odbity wzór sprawia, że Twoje ciastko jest tak wyjątkowe! Doskonale podkreśli charakter przyjęcia - ciastka z imionami pary młodej, ciastka z podziękowaniami, ciastka z datą urodzin, ciastka z inicjałami. Nasz stempel pomoże Ci przekazać Twoją słodką informację całemu światu. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Posiadamy gotowe wzory, które możesz spersonalizować zmieniając imię lub datę! Chcesz wykonać swój własny projekt lub potrzebujesz stempla z logotypem? Personalizowany stempel dostępny tutaj.

GOTOWE WZORY
Wybierz odbicie swojego stempla z naszych gotowych wzorów! Spersonalizuj imię, datę lub inicjały - opisz personalizację w komentarzu do zamówienia. Dostępnej wzory poniżej.

STEMPEL DO CIASTEK - GOTOWY WZÓR

WYBIERZ RODZAJ GRAWERU

Poinformuj nas jakiego rodzaju grawer mamy wykonać. Sprawdź na zdjęciu obok różnicę pomiędzy wzorem wypukłym (wersja A), a wklęsłym (wersja B)

STEMPEL DO CIASTEK - GOTOWY WZÓR

STEMPEL DO CIASTEK
Wysokiej jakości stempel wykonany z drewna bukowego z lakierowaną rączką w kolorze malinowym. Rączka posiada otwór umożliwiający przeciągnięcie ozdobnej wstążeczki oraz przymocowanie etykiety z osobistą notatką czy odbitym wzorem. Wybrany przez Ciebie wzór odbicia wykonany jest w specjalnym materiale posiadającym atest do znakowania żywności. Wszystko to sprawia, że wykonanie ciastek z własnym odbiciem staje się dziecinnie proste i przyjemne.  Zobacz film lub skorzystaj z naszej instrukcji do wykonania ciastek! Miłej zabawy!

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
Zestaw zawiera drewniany stempel do ciastek o średnicy 5 cm z wybranym przez Ciebie wzorem odbicia wykonanym na specjalnym materiale posiadającym atest do żywności oraz okrągły wykrojnik do ciastek ze stali nierdzewnej o średnicy 5,1 cm. Wszystko zapakowane jest w ekologiczny woreczek bawełniany ze sznurkami - ułatwiający przechowywanie stempla. W zestawie znajdziesz również ulotkę z przepisem na pyszne kruche ciasteczka oraz kilka wskazówek, dzięki którym uzyskasz najlepszy efekt!

 

SPECYFIKACJA

SPECYFIKACJA STEMPLA O ŚREDNICY 6 CM

  • wysokość: 9 cm
  • średnica stempla: 6 cm
  • średnica wzoru: ok. 5,5 cm

SPECYFIKACJA STEMPLA O ŚREDNICY 5 CM

  • wysokość: 9 cm
  • średnica stempla:5 cm
  • średnica wzoru: ok. 4,5 cm

SPOSÓB CZYSZCZENIA
Myć ręcznie w ciepłej wodzie z płynem do mycia naczyń. Nie myć w zmywarce!

CERTYFIKATY
Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy specjalnie dostosowany materiał przeznaczony do znakowania żywności. Może być wykorzystywany w licznych zastosowaniach spożywczych nie nadając smaku ani zapachu! Stempelka można użyć do każdego rodzaju ciastek: zbożowych, kruchych, maślanych, kawowych, czekoladowych, a także odbić jego wzór w lukrze czy masie cukrowej! Wysokiej jakości materiał jest niezwykle trwały oraz odporny na wysokie temperatury, mycie w zmywarce i kontakt z wrzątkiem. Posiada certyfikaty FDABfR oraz PZH, które świadczą o wysokiej jakości, standardach oraz bezpieczeństwie dla zdrowia ludzi i środowiska.
 
  • FDA - Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków (Food and Drug Administration)
  • BfR - Instytut opracowujący akty prawne dotyczące ochrony zdrowia konsumentów (Bundesinstitut für Risikobewertung)
  • PZH - Atest Higieniczny potwierdzający, że dany wyrób jest zgodny z obecnymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa

ZOBACZ FILM!