STEMPEL DO CIASTEK

stempel do ciastek

Profesjonalny stempel do ciastek z materiałem posiadającym atest do kontaktu z żywnością. Odbicie w ciastku to wyjątkowa personalizacja! Dzięki naszemu nowemu produktowi, możesz podkreślić wyjątkowy charakter każdego wydarzenia! Ciastko z reklamą Twojej firmy, ciastko z podziękowaniami dla gości, ciastko imienne z okazji chrzcin i urodzin... Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Wybierz gotowy wzór odbicia lub personalizuj stempel przysyłają nam swój projekt, a my wykonamy stempel dla Ciebie!

STEMPLE DO CIASTEK

STEMPEL DO CIASTEK
Wysokiej jakości stempel wykonany z drewna bukowego z lakierowaną rączką w kolorze malinowym. Rączka posiada otwór umożliwiający przeciągnięcie ozdobnej wstążeczki oraz przymocowanie etykiety z osobistą notatką czy odbitym wzorem. Wybrany przez Ciebie wzór odbicia wykonany jest w specjalnym materiale posiadającym atest do znakowania żywności. Wszystko to sprawia, że wykonanie ciastek z własnym odbiciem staje się dziecinnie proste i przyjemne.  Zobacz film lub skorzystaj z naszej instrukcji do wykonania ciastek! Miłej zabawy!

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
Zestaw zawiera drewniany stempel do ciastek o średnicy 5 cm z wybranym przez Ciebie wzorem odbicia wykonanym na specjalnym materiale posiadającym atest do żywności oraz okrągły wykrojnik do ciastek ze stali nierdzewnej o średnicy 5,1 cm. Wszystko zapakowane jest w ekologiczny woreczek bawełniany ze sznurkami - ułatwiający przechowywanie stempla. W zestawie znajdziesz również ulotkę z przepisem na pyszne kruche ciasteczka oraz kilka wskazówek, dzięki którym uzyskasz najlepszy efekt!

 

Stemple do ciastek z gotowym wzorem Personalizowany stempel do ciastek
CERTYFIKATY
Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy specjalnie dostosowany materiał przeznaczony do znakowania żywności. Może być wykorzystywany w licznych zastosowaniach spożywczych nie nadając smaku ani zapachu! Stempelka można użyć do każdego rodzaju ciastek: zbożowych, kruchych, maślanych, kawowych, czekoladowych, a także odbić jego wzór w lukrze czy masie cukrowej! Wysokiej jakości materiał jest niezwykle trwały oraz odporny na wysokie temperatury, mycie w zmywarce i kontakt z wrzątkiem. Posiada certyfikaty FDABfR oraz PZH, które świadczą o wysokiej jakości, standardach oraz bezpieczeństwie dla zdrowia ludzi i środowiska.
 
  • FDA - Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków (Food and Drug Administration)
  • BfR - Instytut opracowujący akty prawne dotyczące ochrony zdrowia konsumentów (Bundesinstitut für Risikobewertung)
  • PZH - Atest Higieniczny potwierdzający, że dany wyrób jest zgodny z obecnymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa

SPECYFIKACJA

SPECYFIKACJA STEMPLA O ŚREDNICY 6 CM

  • wysokość: 9 cm
  • średnica stempla: 6 cm
  • średnica wzoru: ok. 5,5 cm

SPECYFIKACJA STEMPLA O ŚREDNICY 5 CM

  • wysokość: 9 cm
  • średnica stempla:5 cm
  • średnica wzoru: ok. 4,5 cm
SPOSÓB CZYSZCZENIA
Myć ręcznie w ciepłej wodzie z płynem do mycia naczyń. Nie myć w zmywarce!

ZOBACZ FILM!