STEMPEL DO CIASTA

STEMPEL DO CIASTA
Stempel do ciasta to wysokiej jakości gryf drewniany oraz płytka wykonana z materiału posiadającego certyfikat do kontaktu z żywnością. Odbicie w ciastku to wyjątkowa personalizacja! Dzięki naszemu nowemu produktowi, możesz podkreślić wyjątkowy charakter każdego wydarzenia. Ciastka z reklamą Twojej firmy, ciastka z podziękowaniami dla gości, ciastka z imienne z okazji chrzcin i urodzin! Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Prześlij nam swój projekt, a my odeślemy Ci gotowy stempel do ciastek! To proste! 

STEMPEL DO CIASTA
Wysokiej jakości stempel drewniany z lakierowaną rączką w kolorze malinowym. Rączka posiada otwór umożliwiający przeciągnięcie ozdobnej wstążki. Płytka tekstowa wykonana z materiału posiadającego posiadającej atest do żywności.

OPAKOWANIE
Stempel pakowany w ekologiczny woreczek bawełniany

SPECYFIKACJA
  • wysokość:9 cm
  • wielkość odbicia do wyboru:
    STEMPEL DO CIASTA 01 - 6 cm (wielkość odbicia 5,5 cm)
    STEMPEL DO CIASTA 02 - 5 cm (wielkość odbicia 4.5 cm)
 
SPOSÓB CZYSZCZENIA
Myć ręcznie w ciepłej wodzie z płynem do mycia naczyń.

UWAGA! Nie myć w zmywarce!
 
TWÓJ WZÓR STEMPLA DO CIASTA
Prześlij nam projekt odbicia: zwróć uwagę na rozmiary stempla i dostarcz swój projekt w formacie pdf, indd lub eps!
MATERIAŁ Z ATESTEM DO ŻYWNOŚCI
Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy specjalnie dostosowany materiał przeznaczony do znakowania żywności. Może być wykorzystywany w licznych zastosowaniach spożywczych nie nadając smaku ani zapachu! Stempelka można użyć do każdego rodzaju ciastek: zbożowych, kruchych, maślanych, kawowych, czekoladowych, a także odbić jego wzór w lukrze czy masie cukrowej! Wysokiej jakości materiał jest niezwykle trwały oraz odporny na wysokie temperatury, mycie w zmywarce i kontakt z wrzątkiem. Posiada certyfikaty FDA i BfR, które świadczą o wysokiej jakości, standardach oraz bezpieczeństwie dla zdrowia ludzi i środowiska.
 
  • FDA - Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków (Food and Drug Administration)
  • BfR - Instytut opracowujący akty prawne dotyczące ochrony zdrowia konsumentów (Bundesinstitut für Risikobewertung)