Printer Compact PRO

Pieczątki Printer Compact PRO

Printer Compact PRO to seria pieczątek o wysokiej jakości, które łączą w sobie nowoczesność, intuicyjność i funkcjonalność. Najnowsza wersja wyróżnia się innowacyjnymi i technicznymi szczegółami, które są odpowiedzialne za precyzyjne odbicie i łatwość użytkowania.

Ponadto pieczątka dzięki swej dopasowanej wielkości jest mobilna i poręczna, a jej profilowana obudowa jest gwarancją komfortowego użytku, bez względu na wybrany rozmiar.

Niezwykle trwała pieczątka, wykonana z tworzyw najwyższej jakości. Technologia antypoślizgowa zapewnia najlepszą przyczepność i brak poślizgu podczas odbicia, dzięki temu jest ono wyraźne i czytelne. Innowacyjny system blokady ułatwia wymianę poduszki zastępczej, która jest kompatybilna z innymi Printerami i ich starszymi wersjami, a zastosowany w niej tusz jest odporny na światło i ścieranie. Również płytka tekstowa w pozycji blokady ustawia się w wysokości równej obudowie pieczątki, co usprawnia jej naklejenie lub wymianę. Profilowana obudowa pieczątki z krawędziami dla komfortowego użytku będzie idealnym rozwiązaniem w pracy biurowej.

 

Pieczątki Printer Compact PRO pastelowe

Najnowsza odsłona pieczątek Printer Compact Pro w delikatnych pastelowych kolorach już dostępna! Poznaj trzy subtelne odcienie: pudrowy róż, jasnoniebieski oraz miętowy zielony i wybierz swoją ulubioną pieczątkę! Wyjątkowe kolory rozjaśnią Twój dzień, dodadzą energii i wprowadzą Cię w optymistyczny nastrój.

Pieczątki Printer Compact Pro neonowe

Printer Compact Pro neonowe to seria różnokolorowych pieczątek pozwalających na dopasowanie pieczątek do identyfikacji wizualnej firmy. Jaskrawe, widoczne z daleka kolory ułatwiają rozróżnienie pieczątek. W ofercie dostępne są pieczątki w kolorze: różowym, pomarańczowym oraz zielonym.

 

Printer Compact PRO jest do nabycia w wersji podstawowej (z obudową w kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym), rozszerzonej (z obudową w kolorach: pomarańczowym, zielonym i żółtym) oraz neonowej (różowy, zielony, pomarańczowy) z przezroczystą podstawą w 6 rozmiarach standardowych: 20, 30, 40.

Printer Compact PRO jest również dostępny w podstawowej oraz rozszerzonej wersji kolorystycznej w 3 rozmiarach niestandardowych: 10 (z zatyczką), 50 (bez zatyczki) i 60 (bez zatyczki).

Wśród innowacji wyróżniających Printera Compact PRO znajdują się:

  • Technologia antypoślizgowa, zapewniająca najlepszą przyczepność i brak poślizgu podczas odbicia.
  • Innowacyjny system blokady, ułatwiający wymianę poduszki zastępczej.
  • Płytka tekstowa, która w pozycji blokady ustawia się w wysokości równej obudowie pieczątki, co usprawnia jej naklejenie lub wymianę.
  • Doskonale dopasowana zatyczka, która chroni przed zabrudzeniami i sprawia, że pieczątka jest mobilna i poręczna.
  • Harmonijny kształt, który ułatwia wykonanie czytelnego odbicia pieczątki.
  • Niezwykle trwała pieczątka, wykonana z tworzyw najwyższej jakości- testowana na wykonanie 1.000.000 odbić!

Nowy Printer Compact PRO jest do nabycia w wersji podstawowej (z obudową w kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym) i rozszerzonej (z obudową w kolorach: pomarańczowym, zielonym i żółtym oraz najnowszych kolorach neonowych: różowym, pomarańczowym i zielonym) z przezroczystą podstawą i aż w 6 różnych rozmiarach.