Printer Compact PRO

Pieczątki Printer Compact PRO

Printer Compact PRO to seria pieczątek o wysokiej jakości, które łączą w sobie nowoczesność, intuicyjność i funkcjonalność. Najnowsza wersja wyróżnia się innowacyjnymi i technicznymi szczegółami, które są odpowiedzialne za precyzyjne odbicie i łatwość użytkowania.

Ponadto pieczątka dzięki swej dopasowanej wielkości jest mobilna i poręczna, a jej profilowana obudowa jest gwarancją komfortowego użytku, bez względu na wybrany rozmiar.

Niezwykle trwała pieczątka, wykonana z tworzyw najwyższej jakości. Technologia antypoślizgowa zapewnia najlepszą przyczepność i brak poślizgu podczas odbicia, dzięki temu jest ono wyraźne i czytelne. Innowacyjny system blokady ułatwia wymianę poduszki zastępczej, która jest kompatybilna z innymi Printerami i ich starszymi wersjami, a zastosowany w niej tusz jest odporny na światło i ścieranie. Również płytka tekstowa w pozycji blokady ustawia się w wysokości równej obudowie pieczątki, co usprawnia jej naklejenie lub wymianę. Profilowana obudowa pieczątki z krawędziami dla komfortowego użytku będzie idealnym rozwiązaniem w pracy biurowej.

 

Pieczątki Printer Compact Pro neonowe

Printer Compact Pro neonowe to seria różnokolorowych pieczątek pozwalających na dopasowanie pieczątek do identyfikacji wizualnej firmy. Jaskrawe, widoczne z daleka kolory ułatwiają rozróżnienie pieczątek. W ofercie dostępne są pieczątki w kolorze: różowym, pomarańczowym oraz zielonym.

Seria Printer Compact Pro neonowa zbudowana jest z wysokiej jakości tworzywa, co czyni ją niezwykle wytrzymałą, a co za tym idzie- zdolną do wykonania nawet 1 000 000 odbić!

Pieczątki Printer Compact Pro neonowe posiadają transparentną podstawę oraz stopki antypoślizgowe, dzięki którym twoje odbicie będzie wyraźne, czytelne oraz umieszczone we właściwym miejscu. Pieczątki tej serii posiadają również płaski korpus, dzięki czemu przy odwróceniu jej w celu umieszczenia płytki tekstowej, pieczątka stabilnie stoi.

Printer Compact PRO jest do nabycia w wersji podstawowej (z obudową w kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym), rozszerzonej (z obudową w kolorach: pomarańczowym, zielonym i żółtym) oraz neonowej (różowy, zielony, pomarańczowy) z przezroczystą podstawą w 6 rozmiarach standardowych: 20, 30, 40.

Printer Compact PRO jest również dostępny w podstawowej oraz rozszerzonej wersji kolorystycznej w 3 rozmiarach niestandardowych: 10 (z zatyczką), 50 (bez zatyczki) i 60 (bez zatyczki).

Wśród innowacji wyróżniających Printera Compact PRO znajdują się:

  • Technologia antypoślizgowa, zapewniająca najlepszą przyczepność i brak poślizgu podczas odbicia.
  • Innowacyjny system blokady, ułatwiający wymianę poduszki zastępczej.
  • Płytka tekstowa, która w pozycji blokady ustawia się w wysokości równej obudowie pieczątki, co usprawnia jej naklejenie lub wymianę.
  • Doskonale dopasowana zatyczka, która chroni przed zabrudzeniami i sprawia, że pieczątka jest mobilna i poręczna.
  • Harmonijny kształt, który ułatwia wykonanie czytelnego odbicia pieczątki.
  • Niezwykle trwała pieczątka, wykonana z tworzyw najwyższej jakości- testowana na wykonanie 1.000.000 odbić!

Nowy Printer Compact PRO jest do nabycia w wersji podstawowej (z obudową w kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym) i rozszerzonej (z obudową w kolorach: pomarańczowym, zielonym i żółtym oraz najnowszych kolorach neonowych: różowym, pomarańczowym i zielonym) z przezroczystą podstawą i aż w 6 różnych rozmiarach.