Pieczątki Nio Inicjały

Pieczątki NIO inicjały

NIO INICJAŁY to pieczątki, za pomocą których samodzielnie stworzysz spersonalizowane, wyjątkowe odbicie wybranych przez Ciebie inicjałów. Piękno inicjałów podkreślone jest graficzną oprawą, dostępną w zestawie w postaci trzech ram o różnej stylistyce. Zestaw zawiera 52 litery, o wyjątkowym, eleganckim i ponadczasowym kroju, dzięki którym ułożysz dowolną kombinację znaków. Całość tworzy piękne odbicie, które umieszczone na papeterii, zaproszeniu czy prezencie podkreśli jego osobisty charakter oraz nada mu elegancji i wyrafinowania. Użytkownik posiada możliwość wielokrotnej zmiany treści odbicia pieczątki.
Jeśli szukasz czegoś, co jest niebanalne, a zarazem cudownie podkreśla charakter przyjęcia – ten zestaw jest dla Ciebie!

NIO INICJAŁY - pieczątka dostępna jest w dwóch zestawach: INICJAŁY ŚLUBNE oraz INICJAŁY OZDOBNE. Zobacz także kolekcje poduszek nasączonych kolorowymi tuszami. Twórz kreatywnie z NIO!

INICJAŁY ŚLUBNE INICJAŁY OZDOB TUSZE

 

Zastosowanie

Pieczątka Nio Monogram znajdzie zastosowanie w tworzeniu i ozdabianiu: zaproszeń ślubnych, ex libris, kartek, winietek, papierowych naklejek, ozdób, zawieszek na alkohol, albumów, księgi gości, numerów stolików i planów stołów, kopert, podziękowań dla gości, serwetek, menu i wielu innych elementów.

zawartosc zestawu

 

Zawartość zestawu:

  • Pieczątka Nio Inicjały
  • 3 różne wzory ram
  • 52 litery o eleganckim kroju
  • Poduszka E/R40 z tuszem w kolorze grafitowym

Pieczątka zapakowana jest w elegancki, przezroczysty, odporny blister z perforacją
Parametry blistra:

  • Waga wraz z produktem: 148 g
  • Szerokość: 145 mm
  • Wysokość: 225 mm
  • Głębokość: 60 mm

 

Jak to działa?

1.Wybierz wzór ramki, którą chcesz odbić.
2. Ściśnij pieczątkę w dłoni, tak aby zobaczyć płytkę tekstową.
3. Nałóż wybrany wzór na płytkę tekstową.
4. Dodaj litery.
4. Twój wzór jest gotowy do odbicia!

Jeśli chcesz zmienić wzór, ściśnij ponownie pieczątkę, wyczyść gumkę z wzorem, zdejmij nałożony poprzednio wzór pincetą, odłóż wzór do pudełka.

Jak to działa

Metalowy ekspozytor

Stojak metalowy na pieczątki COLOP Little Nio. Dzięki prostej konstrukcji składanie stojaka jest bardzo łatwe, a złożony stojak jest bardzo stabilny. Do produkcji użyto wysokiej jakości materiałów.