COLOP Polska > Produkty > Pieczątki > Pieczątki serii Printer > Pieczątki do ochrony danych Incognito
Chroń swoje dane z pomocą pieczątki do ochrony danych

 

 

Pieczątki do ochrony danych Incognito

 

Chroń swoje dane!

Pieczątki do ochrony danych zabezpieczają informacje zamieszczone na nieważnej korespondencji i niepotrzebnych dokumentach, które są już przeznaczone do wyrzucenia. Osoby prywatne oraz małe przedsiębiorstwa najczęściej nie posiadają niszczarek więc nie mają możliwości wyrzucenia dokumentów we właściwy, bezpieczny sposób. Dlatego zbyt często zdarza się, że informacje zawarte na pismach i fakturach nie są w żaden sposób zabezpieczane. Pieczątka do ochrony danych pozwala szybko i łatwo zakryćtreść znajdującą się na listach, paczkach, fakturach, pismach urzędowych, formularzach, ankietach. Ułatwia zabezpieczanie danych zgodnie z przepisami RODO. Pozwala na przesyłanie dokumentów bez danych poufnych.

 

 

pieczątki do ochrony danych
Pieczątki do ochrony danych
wielkość odbicia: 47 x 18 mm
kolor obudowy: tworzywo: czarne,
karteczka indeksowa: żółta
kolor odbicia: czarny
poduszka zastępcza: E/30

 

sklep internetowy dla stemplarzy      zapytaj o produkt      pobierz pliki 

 

Dane techniczne

 

Specjalny układ znaków na płytce tekstowej sprawia, że po przybiciu pieczątki, dane są zamazane, przez co stają się nierozpoznawalne. Zatem imię, nazwisko, informacje dotyczące przelewów, dane nadawcy, numery PIN, dane osobowe stają się w pełni nieczytelne a dokumenty, na których zostały zamieszczone, mogą w bezpieczny sposób zostać wyrzucone lub udostępnione innym osobom lub podmiotom w wymaganym zakresie.

 

Zastosowanie

 

Trwałe zakrywanie danych na fakturach, kopertach, wyciągach bankowych, listach, etykietach, notatkach, zeszytach, terminarzach, drukowanych mailach, listach spłat pożyczek, receptach, kodach pin i innych dokumentach, na których widnieją dane wrażliwe. 

 

 

Galeria zdjęć

 

 

Zastosowanie pieczątki do ochrony danych

 

 

Film