Pieczątki dla dzieci Protect Kids

Pieczątki dla dzieci Protect Kids

Pieczątka dla dzieci Protect Kids

Opis produktu

Coronavirus rozprzestrzenił się w całej Europie, szkoły i przedszkola zostały zamknięte. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię. Trudno precyzyjnie określić czas, kiedy to zagrożenie minie. Stanęliśmy przed wielkim wyzwaniem. Żeby zmniejszyć zagrożenie, coraz więcej ludzi pracuje z domu (Home Office), jednocześnie opiekując się swoimi dziećmi. By chronić dzieci przed coronawirusem, rodzice muszą wyrobić u swoich pociech nawyk prawidłowego mycia rąk.

PODSTAWĄ JEST REGULARNE, DOKŁADNE A PRZEDE WSZYSTKIM ODPOWIEDNIO DŁUGIE MYCIE RĄK WODĄ I MYDŁEM. TO PODSTAWOWE ZALECENIE ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA. PRZEZ BRUDNE RĘCE ZWIĘKSZAMY RYZYKO PRZENIESIENIA WIRUSA DO ORGANIZMU.

Jak wytłumaczyć naszym Milusińskim, że prosta, nudna z pozoru czynność mycia rąk, jest kluczowa dla naszego zdrowia i życia? Znaleźliśmy sposób by pomóc rodzicom chronić ich dzieci pokazując, że poprawne mycie rąk może być dobrą zabawą. Nasza pieczątka Protect KIDS jest wyposażona w testowany dermatologicznie tusz. Oznacza to, że używamy tuszu do stemplowania, który jest nieszkodliwy dla skóry. Każda poduszka tuszująca wystarcza na około 3000 odbić lub 5-6 odbić dziennie x 500 dni.

Protect Kids Stamp znalazł uznanie w oczach wielu ekspertów z branży biurowej. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wykorzystać naszą wiedzę i zasoby aby stworzyć produkt do walki z pandemią. To dlatego nasza pieczątka została nominowana do nagrody "Najlepszy produkt biurowy roku 2020 w krajach Beneluxu".

Jak to działa?

Przybij pieczątkę z Monster Virusem wewnątrz i na wierzchu dłoni dziecka. Pozostaw na około 10 sekund do wyschnięcia. Teraz niech dziecko myje ręce bardzo dokładnie i tak długo, aż Monster Virus zniknie z jego dłoni. Powtarzaj te czynności wielokrotnie w ciągu dnia. Pamiętaj! Dzięki temu chronisz zdrowie i życie swojego dziecka.

jak to działa

To naprawdę bardzo proste! Bądź bohaterem – chroń siebie i swoich przyjaciół. Mycie rąk to podstawa, a teraz możesz nauczyć się tego w zabawny sposób. Przybij pieczątkę z podobizną Monster Virusa na dłoniach. Policz wolno do dziesięciu. Weź ulubione mydło, odkręć wodę i… proszę bardzo! Myj ręce tak długo i dokładnie aż podobizna potworka zniknie z twoich dłoni. Baw się – powtarzając tę czynność wielokrotnie w ciągu dnia. Pamiętajcie, według Światowej Organizacji Zdrowia mycie rąk wodą i mydłem to najlepsza metoda ochrony.

Pieczątka

Pieczątka Protect Stamp jest wyprodukowana
w EU z rodzimych surowców
przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.
To produkt wysokiej jakości.
MADE IN AUSTRIA

Pieczątka zawiera płytkę tekstową z wygrawerowaną
podobizną Monster Virusa

Sugerowana cena detaliczna wynosi 55 zł brutto.

pieczatka

Opakowanie

Przezroczysty, odporny blister z perforacją.

WYMIARY BLISTRA:
Długość: 190 mm
Szerokość: 75 mm

Waga: 120 g
Opakowanie: zbiorcze – 25 SZTopakowanie

 

 

Pieczątka Protect Kids
z ochroną antybakteryjną Microban®

Ochrona antybakteryjna Microban® daje Pieczątce Protect KIDS dodatkową warstwę ochrony przed szkodliwymi bakteriami. Zastosowana bezpośrednio w procesie produkcji, ochrona antybakteryjna Microban® zapobiegarozwojowi szkodliwych
bakterii. Uwaga: Powłoka MICROBAN® nie chroni przed Coronawirusem.

pieczatka

 

Nieszkodliwy tusz

Nasza pieczątka Protect KIDS jest wyposażona w testowany dermatologicznie tusz. Oznacza to, że używamy tuszu do stemplowania, który jest nieszkodliwy dla skóry. Każda poduszka tuszująca wystarcza na około 3000 odbić lub 5-6 odbić dziennie
x 500 dni.

tusz

 

 

 

 

   

 

PIECZĄTKA DLA DZIECI PROTECT KIDS COLOP ROZMIAR 20

Szczegóły
rozmiar odbicia: 38 x 14 mm
kolor obudowy:
biała
kolor odbicia:
czarny
poduszka zastępcza: E/20 - Tusz specjalny do Protect Kids

PODUSZKA ZASTĘPCZA E/20 CZARNA DO PIECZĄTKI DLA DZIECI PROTECT KIDS - TUSZ SPECJALNY

Szczegóły
Wymiary: 38 x 14 mm
kolor:
czarny
uwaga: Sprzedawane w zestawie po 2 sztuki

 

EKSPOZYTOR KARTONOWY NA 4 SZTUKI PROTECT KIDS STAMP

Szczegóły

EKSPOZYTOR METALOWY NA 25 SZTUK PROTECT KIDS STAMP

Szczegóły

 

test test

test test