Aktualności

2017

24 Maj 2017
suchy stempel social

Nowe suche stemple - doskonały design i większy komfort pracy!

Oferta powiększyła się o dwa nowe, wzmocnione suche stemple: o średnicy 51 mm oraz wymiarach 25x50 mm. Charakteryzują się nie tylko doskonałym designem oraz świetnym komfortem pracy, ale również ulepszonymi funkcjonalnościami.

19 Maj 2017
Aktualnosc o Wielkiej Majowce OSAA

XII Wielka Majówka OSAA - serdecznie zapraszamy partnerów sieci!

Pojawimy się na XII Wielkiej Majówce OSAA, gdzie zaprezentujemy ofertę produktów, maszynę flashową wraz z pieczątkami flashowymi, znakowarkę oraz liczne promocje targowe. Zapraszamy na stoisko COLOP już 20 maja (sobota) w Hotelu Copernicus w Toruniu!

10 Maj 2017
tabliczki do grawerowania

Tabliczki z anodowanego aluminium - NOWOŚĆ w ofercie!

Ofertę naszej firmy poszerzyliśmy o zupełnie nowe kształty oraz kolory tabliczek wykonanych z aluminium anodowanego! Wprowadziliśmy również całkiem nowe tabliczki z kryształkami Swarovskiego oraz łańcuszki mosiężne o różnych długościach. 

13 Kwi 2017
colop wesolych swiat wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy zespół COLOP Polska!

Naszym Klientom oraz Przyjaciołom i Sympatykom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych: radosnych oraz pogodnych Świąt spędzonych w gronie rodzinnym, a także ciepła i nadziei.

27 Mar 2017
Printer Compact Electrics

Printer COMPACT Electrics - elektryzujące kolory pieczątek już w naszej ofercie!

Wprowadziliśmy do oferty pieczątki Printer COMPACT Electrics w odblaskowych kolorach - żółtym, pomarańczowym oraz różowym. Seria COMPACT to lekkie, zgrabne a jednocześnie bardzo wytrzymałe pieczątki stosowane najczęściej w pracy biurowej.

23 Mar 2017
korony reklamy 2017

Zdobyliśmy nagrodę "Korony Reklamy" w kategorii Technology!

Firma COLOP zwyciężyła w prestiżowym konkursie Korony Reklamy w kategorii Technology, a także uzyskała wyróżnienie w konkursie „Gifts of the year”. Konkurs został zorganizowany przez Międzynarodowe Targi Reklamy Rema Days, odbywające się w dniach 15 – 17 lutego 2017 r.

21 Mar 2017
nowosc gumy szorstka i gladka

Udoskonalona guma stemplarska Eco Line, bezzapachowa oraz Standard 100W

Zmienione gumy do grawerowania laserowego przede wszystkim charakteryzują się lepszym przenoszeniem tuszu ze względu na to, że jedna ze stron jest szorstka. Druga strona nadal pozostaje gładka - zwolennicy obecnych gum mogą nadal korzystać ze sprawdzonej powierzchni!

22 Lut 2017
RemaDays stoisko colop

Targi Rema Days 2017 za nami - dziękujemy za spotkanie!

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wizytę na stoisku COLOP Polska na Międzynarodowych Targach Reklamy Rema Days! W dniach 15 -17 lutego 2017 r. zaprezentowaliśmy między innymi produkty marki COLOP oraz plotery laserowe Universal Laser Systems.

15 Lut 2017
Targi RemaDays 2017

Rozpoczęły się targi Rema Days - zapraszamy na nasze stoisko!

Już dzisiaj rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Rema Days w Nadarzynie, k. Warszawy. Odwiedzać naszą firmę można od dzisiaj (15 lutego) do piątku włącznie (17 lutego) na stoisku G2 w hali F. Przypominamy, że targi Rema Days to doskonała okazja, by zapoznać się z naszymi nowościami.

10 Lut 2017
dwukolorowe datowniki

Nowe datowniki z poduszką dwukolorową

Firma COLOP wprowadziła do swojej oferty datowniki z poduszką dwukolorową: niebiesko-czerwoną, które między innymi zaprezentuje na zbliżających się wielkimi krokami targach Rema Days, które odbędą się w dniach 15 - 17 lutego 2017 r. w Nadarzynie k. Warszawy.

8 Lut 2017
Pieczątka colop EOS nowa odsłona

Nowa odsłona pieczątek flashowych EOS - zapoznaj się ze zmianami!

Firma COLOP wprowadziła pieczątki flashowe w dwóch kolorach – czarnym oraz białym, które między innymi zaprezentuje na zbliżających się wielkimi krokami targach Rema Days, które odbędą się w dniach 15 - 17 lutego 2017 r. w Nadarzynie k. Warszawy.

27 Sty 2017
suchy stempel nowy model

Suchy stempel - nowy model o okrągłej powierzchni odbicia!

Oferta firmy została wzbogacona o nowy - wzmocniony suchy stempel o okrągłej powierzchni odbicia: 41 mm. Charakteryzuje go większa stabilność, zupełnie nowy design, wygodna obsługa dla osoby montującej matrycę i patrycę, łatwiejszy system blokowania.

24 Sty 2017
Targi RemaDays luty 2017

Nadchodzą targi Rema Days - zapraszamy na nasze stoisko!

Już za trzy tygodnie zaprezentujemy swoje produkty na największych targach reklamowych Rema Days w Nadrzynie, k. Warszawy w dniach 15-17 lutego 2017 w nowoczesnym centrum Warsaw Expo na stoisku G2 w hali F. Zapraszamy!

12 Sty 2017
Złoty Krzyż Zasługi dla właściciela firmy WYPIG

Złoty Krzyż Zasługi dla właściciela firmy WYPIG

W dniu 8 listopada przedstawicielka firmy COLOP – Pani Monika Grzelka – miała okazję uczestniczyć w niezwykłej uroczystości. Mowa o wręczeniu Złotego Krzyża Zasługi Panu Zygmuntowi Selwatowi, który jest naszym długoletnim klientem, a także właścicielem firmy WYPIG.