Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w letnim konkursie. Akcja „ZRÓB ZDJĘCIE Z WAKACJI" spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Nadesłane zdjęcia odsłaniają dużo poczucia humoru, niecodziennych ujęć i - co nas szczególnie cieszy - wiele sympatii do marki COLOP!

 

Wybór najciekawszych pozycji nie był prosty dlatego postanowiliśmy wyróżnić kilku autorów:

 

Wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach i jeszcze raz serdecznie dziękujemy

Zespół Printy Poland COLOP Polska

Największe rozmiary pieczątek COLOP EOS

COLOP EOS 130
COLOP EOS 110

Firma COLOP Polska Sp. z o.o wprowadziła na rynek nowy automat serii COLOP EOS 130, który daje pole odbicia 89x114 mm. Jest to obecnie największy automat stemplarski dostępny na rynku. Dodatkowo oferta produktów COLOP EOS została uzupełniona o modele EOS 120 oraz EOS 110. Odpowiednio dają one odbicia o maksymalnej wielkości: EOS 110 ( 95x70mm ), EOS 120 ( 100x47mm ).  Produkty serii EOS 110, 120 oraz 130 dostępne są z poduszką nienasączoną do natuszowania tuszem w kolorze czarnym, czerownym lub niebieskim. Inne kolory tuszu równiez dostępne w ofercie. Typowe zastosowanie takich rozmiarów to pieczątka tabularyczna, reklamowa, informacyjna itp.

 

Zobacz wszystkie produkty serii COLOP EOS

Green Line - dbamy o środowisko

Green Line
Green Line
Chroniąc naszą przyszłość
Wprowadzając serię Green Line promujemy produkty o wyjątkowych cechach i strategicznym znaczeniu. W trosce o ochronę zasobów naturalnych wspieramy produkcję innowacyjną, która chroni najcenniejsze surowce i dąży do minimalizacji odpadów.
Odśwież biurową atmosferę
Kolorystyka automatów serii Green Line, która podkreśla rzeczywiste cechy produktu - wprowadza do każdego biura łagodny klimat.
Konsekwencja...
Jeśli posiadasz w swojej firmie produkty ekologiczne, wprowadzając pieczątki serii Green Line zadbasz o spójność swych działań.

Zobacz więcej na temat serii Green Line

Stamp Mouse - mała, lekka pieczątka osobista

Mouse Stamp firmy COLOP
Mouse Stamp firmy COLOP

Pieczątka Stamp Mouse - pod każdym względem praktyczna i przyjazna dla użytkownika. Jej niewielki format ułatwia przechowywanie w dowolnym miejscu - sprawiając, że jest łatwo dostępna w każdej sytuacji.  Optymalna wielkość płytki tekstowej doskonale prezentuje dane personalne. Bardzo łatwa obsługa zachęca do częstego stosowania. Delikatny nacisk otwiera oprawę szybko i bez wysiłku. Lekki ruch gwarantuje wykonanie ostrego odbicia.

Dostępna w dziewięciu kolorach obudowy - chrom, ruby, indygo, różowym, pomarańczowym, białym, czerwonym, szarym, niebieskim - ułatwia trafny wybór oprawy - w ulubionym stylu...

Stamp Mouse jest tak lekka, że z powodzeniem można ją nosić przy kluczach. Dołączona do smyczy pozwala mieć Stamp Mouse zawsze przy sobie. Niezwykle praktyczna wszędzie tam, gdzie stały dostęp do pieczątki jest bardzo istotny.
Zajmuje niewielką powierzchnię - tak cenną na biurku - co sprawia, że jest praktyczna również w biurze.

Wyjątkowy kształt i lekka forma wyróżnia Stamp Mouse na tle pozostałych pieczątek osobistych. Jej design podkreśla wyjątkowość użytkownika.

Nowość Roller Stamp

Roller Stamp w użyciu
Roller Stamp w użyciu
NOWOŚĆ: W odpowiedzi na pytania naszych Klientów oferta produktów Roller Stamp została wzbogacona o kolejne hasło: PRIORYTET. Produkt dostępny w kolorze niebieskim, odpowiada standardom Poczty Polskiej. Produkt może zostać wykorzystany zarówno przez Urzędy Pocztowe jak indywidualnego odbiorcę.


Roller Stamp
pozwala w szybki sposób opisać korespondencję, faktury i wszelkiego rodzaju pisma. Dzięki optymalnej wielkości obudowy produkt jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Informacja zamieszczona za pomocą Roller Stamp jest bardzo wyraźna, a jej długość może być regulowana. Pakowany w wygodnych blistrach przyciąga uwagę klienta. Widoczny na oprawie wzór odbicia ułatwia identyfikację poszczególnych produktów. Tekst dostępny w wersjach: WAŻNE, ANULOWANO, INFO, OK, KOPIA, ORYGINAŁ, ZAPŁACONO GOTÓWKĄ, PRIORYTET.

Pieczątki Flash seria COLOP EOS

Seria COLOP EOS
Seria COLOP EOS
Pieczątki EOS wykonywane są w technologii błyskowej, która pozwala uzyskać płytkę tekstową w czasie około pięciu minut. Innowacyjny system wymiany tuszu gwarantuje wysoki komfort obsługi.

Niepodważalnym atutem jest jej najwyższa jakość odbicia o wyjątkowej ostrości. Trwała oprawa wyposażona w stopki antypoślizgowe oraz zatyczkę chroniącą przed uszkodzeniem posiada wyjątkowo duże okienko indeksujące, które pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię przeznaczoną na personalizację.


Oferta automatów fleszowych EOS została powiększona o nowe produkty:
EOS 60, EOS Q30, EOS R17, EOS R30, EOS R40, EOS 25, EOS 35, EOS 45, EOS 55. Nowe kształty i rozmiary płytek są doskonałym uzupełnieniem dotychczasowej oferty automatów EOS. Dostępność różnych formatów płytek - w tym kwadratowych i okrągłych . pozwala dobrać automat niemal do każdego rodzaju odbicia.

Katalog produktów firmy COLOP na rok 2008/09

Katalog COLOP 2008/09
Katalog COLOP 2008/09


Polska edycja katalogu produktów firmy COLOP na rok 2008/09.


Katalog zawiera pełny opis produktów z uwzględnieniem dostępnych kolorów obudów automatów pieczątkarskich, kolorów poduszek zastępczych jak i specyfikację opakowań. Przykłady odbić wszystkich pieczątek bogato ilustrują katalog. 
Katalog można zamówić w wersji elektronicznej na CD lub drukowanej (format 210 x 297 mm)

Międzynarodowe targi reklamy REMA DAYS

Stoisko Printy Poland COLOP Polska
Stoisko Printy Poland COLOP Polska

DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach REMA DAYS, które miały miejsce w Warszawie od 10 do 12 lutego . Targi cieszyły się olbrzymią popularnością, dziekujemy wszystki klinetom, którzy odwiedzili naszą ekspozycję: najnowsze plotery laserwe Universal Laser Systems oraz produkty marki COLOP.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty. Zapraszamy do kontynuacji rozmów oraz dalszej współpracy,

Nowe owocowe kolory Printera

Owocowe Printery firmy COLOP
Owocowe Printery firmy COLOP

Printy Poland COLOP Polska wprowadza do sprzedaży nowe odmiany swojego najpopularniejszego prduktu jakim jest automat samotuszujący Nowy Printer.

 

W chwili obecnej dostępne są już "Owocowe Nowe Printery" w trzech nowych, owocowych kolorach obudów: pomarańczowym, kokosowym oraz malinowym.

 

-> Więcej na temat produktów serii Nowy Printer przeczytasz tutaj

 

-> Możesz również pobrac ulotkę w formacie PDF o owocowych Printerach firmy COLOP

Już po targach Euro-Reklama 2009

Euroreklama Pozńań
Euroreklama Pozńań

W dniach od 21 do 24 kwietnia 2009 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Artykułów i Usług Reklamowych Euro-Reklama GIFT EXPO 2009.

Poniżej zapraszamy do obejżenia zdjęć naszych stoisk a produktami COLOPa oraz Universal Laser Systems jak również Eurolaser.