Nowe Automaty Classic Line

Firma Printy Poland Colop Polska Sp. z o.o. przedstawiciel firmy Colop w Polsce, ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy wzór automatów z serii Classic Line. Oprócz zmiany wizualnej w automatach dokonano kilku znaczących technicznych ulepszeń takich jak plastikowa osłona pasków daty, zwiększone okienko indeksujące oraz ergonomiczna rączka automatu, która odciąża nadgarstek podczas pracy.

Nowe kolory Pocket Stamp-ów !

Pocket Stamp - pieczątka osobista poddana została przez firmę COLOP face liftingowi !
Obecnie Pocket Stamp 20 występuje w następujacych kolorach: niebieski i czerwony oraz w trzech nowych barwach: ciemnoszary, turkus i różowy ( jak na zdjęciu).
Pozostałe modele Pocketów (Pocket Stamp 30,PS Owal 30, PS Q25,PS R25,SP R30,PS R40) będą dostępne w trzech kolorach: niebieski, czerwony oraz ciemnoszary. Po wyprzedaży kolorów z poprzedniej oferty (zielony ,garfitowy, transparentny popiel) dostępne będą tylko kolory wymienione powyżej.

Targi Euro-Reklama 2006

Firma Printy Poland - Colop Polska Sp. z o.o. w dniach 24-27 kwietnia 2006 roku, zaprasza na Euro-Reklamę 2006 - Międzynarodowe Targi Artykułów i Usług reklamowych. Targi odbędą się w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 14.   

Zapraszamy na dwa stoiska firmy Printy Poland - Colop Polska Sp. z o.o. na których w ty roku zaprezentujemy nowości firmy Colop: nową serię Printerów oraz nową linię Classic Line oraz nowe rozwiązania w dziedzinie usług reklamowych poprzez zastosowanie laserów.

Nasze stoiska mieszczą się w pawilonie 3, nr. Stoiska 42. oraz 80.

Serdecznie zapraszamy!!!

X20 Stamp Pen

Firma Heri - wiodąca na rynku niemieckim firma produkująca akcesoria do pisania - wprowadza na rynek Polski nowy produkt - X20 Stamp Pen.
Nowy długopis z pieczątka to połączenie nowoczesnego kształtu oraz różnorodnej kolorystyki z wygodą i praktycznością. Połączenie  to daje w efekcie całkiem nowy funkcjonalny model długopisu z pieczątka, zachwycający odmiennością i indywidualnością.

Produkt ten jest zdobywcą srebrnego medalu konkursie odbywającym się co rocznie, międzynarodowym konkursie Promotional Gift Award. Wygrał on w kategorii najbardziej innowacyjny produkt reklamowy roku 2006.

Pieczątka została umieszczona w bocznej części obudowy długopisu. Wymiary płytki tekstowej 14 x 38 mm. Maksymalna ilość linii: 5.

Dostępne kolory: czarno - czerwony, zielony, czerwono-niebieski, niebiesko - zielony, pomarańczowy, niebiesko pomarańczowy.

Targi Meeting Premiera 2006

Firma Printy Poland - Colop Polska Sp. z o.o. w dniach 29-31 marca 2005 roku, zaprasza na Meeting Premiera 2006 - Międzynarodowe Targi Artykułów Biurowych, Szkolnych i Papierniczych, odbywających się w Warszawie w Centrum EXPOXXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14.
 
Zapraszamy na stoisko firmy Printy Poland - Colop Polska Sp. z o.o. na którym w ty roku zaprezentujemy nowości firmy Colop: nową serię Printerów oraz nową linię Classic Line.

Pragniemy zaprezentować również nowy laser firmy Universal Laser, oraz szereg ciekawych i przydatnych rozwiązań potrzebnych w firmie.
Stoisko nasze numer C19 mieści się w części Biuro i My.

Dla osób, chcących otrzymać zaproszenia na targi prosimy o rejestrację tutaj

Drukarenka 50N/2

Zestaw umożliwiający samodzielne zredagowanie i ułożenie tekstu, stworzony z myślą o indywidualnych potrzebach każdego z klientów. Posiada wszystkie zalety wcześniejszych pieczątek czyli ergonomiczny kształt dopasowany do kształtu dłoni, dwustronną blokadę ułatwiającą wymianę wkładu tuszującego, okienko indeksowe, w którym można umieścić zaprojektowaną wg własnego pomysłu wizytówkę. Zapewnia czyste i czytelne odbicie. W zestawie znajduje się lekka, stabilna pieczątka w estetycznej, dwukolorowej obudowie (indygo/biały), płytkę tekstową 8-wierszową (wielkość odbicia 69x30mm), czcionki zawierające polskie litery, cyfry,  i znaki - wys. 3,5mm i 2,5mm oraz pincetę ułatwiającą składanie tekstu. Zestawy można wzbogacić o dodatkowe płytki tekstowe

COLOP e-solusion

Firma COLOP przygotowała dla swoich klientów specjalny zestaw narzędzi umożliwiający za ich pośrednictwem otwarcie sklepu internetowego wraz
z edytorem pieczątek.  Rozwiązania typu COLOP e-solusion oferują zupełnie nowe jak i unikatowe rozwiązania. Pozwalają one na znaczne poszerzenie kręgu swoich odbiorców jak i dotarcie do zupełnie nowych z innych nieznanych do tej pory kanałów sprzedaży. Chętnie służymy pomocą w aplikacji rozwiązań typu
e-solusion, w związku z tym prosimy o indywidualny kontakt w celu ustalenia wszystkich niezbędnych aspektów pracy tych systemów.

"StampMakerR" jest internetową aplikacją on-line, zaprojektowaną aby umożliwić użytkownikowi łatwe i szybkie projektowanie dowolnych wzorów pieczątek. Aplikacja umożliwia jej pełną integrację z istniejącymi już rozwiązaniami internetowymi takimi jak np. istniejące strony www czy sklep on-line.

Przygotowane przykłady standardowych wzorów pieczątek mogą zostać użyte jako podstawa nowego projektu, która ułatwi proces projektowania stempli, a dodatkowe funkcje jak na przykład opcja podglądu całej projektowanej pieczątki czy funkcje typograficzne ułatwiają znacznie cały proces.

Administrator systemu otrzymuje po zakończeniu procesu projektowania plik graficzny prezentujący wzór wykonany przez klienta via e-mail i może go następnie poddać procesowi produkcji płytki tekstowej lub na przykład pobrać na lokalny komputer, wydrukować czy przesłać dalej jako plik w formacie TIFF poprzez interface administratora.

Podstawowe cechy systemu
. Ułożenie tekstu
. Wybór odpowiedniej czcionki
. Zmiana wielkości czcionki
. Funkcja podglądu pieczątki + Automatyczny dobór wielkości
. Ramka, dodanie grafiki
. Biblioteka clipartów oraz możliwość pobierania plików graficznych
. Archiwum (Dla zarejestrowanych klientów)

Administarcja
Administracja systemem jak i wszelkie zmiany dotyczące specyficznych ustawień systemu przeprowadzana jest poprzez specjalny interface administracyjny.

Narzędzia typu e-solusion są już dostępne do nabycia. Prosimy o kontakt bezpośrednio na adres: office@printy.pl lub telefonicznie pod numer
032 3887044 lub 032 2826054 w. 44

Dual Pad Technology 2 w 1

Nowa seria automatów samotuszujących Dual Pad Printer jest innowacyjną serią wykorzystującą technologię Dual Pad Technology. Dzięki jej zastosowaniu klient końcowy po wyeksploatowaniu pierwszej poduszki w automacie, szybko może wymienić ją na nową. Dzięki temu rozwiązaniu klient końcowy otrzymuje więcej wysokiej jakości, czytelnych odbić przy zakupie pieczątki. Zakłady usługowe zwiększają dzięki temu sprzedaż poduszek zastępczych oraz edukują klientów jak poprawnie wykorzystywać poduszki zastępcze ( eliminując ich niepoprawne tuszowanie ).

NOWY PRINTER 10, 50 & 60

Z przyjemnością informujemy Państwa o tym, iż rodzina Nowych Printerów firmy COLOP jest już dostępna dla Państwa w komplecie !!!

Nowa seria Printerów to między innymi ergonomiczna i trwała obudowa wyposażona w stopki antypoślizgowe oraz pozycjoner umożliwiający odbicie
stempla w dokładnie oczekiwanym miejscu. Nowa poduszka tuszująca daje nie tylko czytelne i ostre odbicia, również jej żywotność została wydłużona.
System wymiany poduszki "POP-OUT/SNAP-IN" powoduje, iż w razie konieczności jej wymiana jest szybka i łatwa. Duże okienko indeksujące - może nie tylko pokazywać wzór odbicia pieczątki ale również być użyte do personalizacji pieczątki lub np. jako nośnik dowolnych informacji. Nowy opatentowany system blokady gwarantuje doskonałą blokadę pieczątki we wszystkich funkcjonalnych pozycjach ( np. wymiana poduszki, wymiana płytki itp. )

Rozmiar płytki tekstowej:
Printer 10: 27x10mm
Printer 50: 69x30mm
Printer 60: 76x37mm


Dostępne kolory obudów: czerwony, niebieski, granatowy,  zielony, żółty i
szary.
 
Kolory poduszek: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy oraz blanco (nienasączony)

Nowa wersja programu ICD 3.0 PL

Aby móc korzystać w pełni z możliwości personalizacji pieczątek jaką daje seria Nowy Printer stworzyliśmy program IndexCard Designer. Obecnie chcemy zaprezentować nową wersję programu oznaczoną symbolem 3.0, która jest znaczną modyfikacją poprzedniej wersji.
W aktualnej zupełnie nowej aplikacji, pojawiło się wiele nowych funkcji i możliwości do tej pory niedostępnych. W chwili obecnej istnieje ponad to możliwość projektowania kartek indeksujących dla pełnej już rodziny Printerów od rozmiaru 10 do 60 włącznie.
Program w wersji ICD 3.0 jest  udostępniona i przygotowana do pobrania ze strony internetowej www.colop.pl w dziale Pobierz.

Pobierz program Index Card Designer 3.0 PL