Karteczka Indeksująca

Dla wykorzystania możliwości personalizacji pieczątek serii Nowy Printer stworzyliśmy program Index Card Designer. Obecnie chcemy zaprezentować nową wersję programu, która jest znaczną modyfikacją poprzedniej wersji. W aktualnej oznaczonej symbolem 3.0, pojawiło się wiele nowych funkcji i możliwości do tej pory niedostępnych.

Pobierz program Index Card Designer

Zapraszamy na spotkanie

Firma Printy Poland - Colop Polska Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych produktami naszej firmy na spotkanie otwarte, które odbędzie się dnia 26 listopada 2005 roku w „Hotelu 500" w Strykowie , ul. Warszawska - Smolice 1B. 

Nasza firma działa na rynku od 1990r. Posiadamy własną hurtownie artykułów stemplarskich w Bytomiu, a poprzez rozbudowaną sieć handlowców docieramy do każdego miejsca w Polsce . Od początku swojego istnienia Printy Poland Sp. z o.o. jest jedynym oficjalnym dystrybutorem artykułów stemplarskich firmy COLOP - lidera na rynku światowym w produkcji tego typu artykułów biurowych. Oprócz artykułów firmy COLOP, znajdziecie Państwo w naszej ofercie handlowej między innymi produkty czołowych firm z branży stemplarskiej takie jak HERI-długopisy z pieczątką, HORRAY-metalowe stemple automatyczne, KUPIETZ-tusze do różnorodnych zastosowań. Zapraszamy do zwiedzenia stron polskiego dystrybutora firmy COLOP i współpracy z nami !

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy zapraszamy na nasze spotkanie, podczas którego zapoznamy Państwa z produktami naszej firmy, zaprezentujemy nowości i chętnie udzielimy wszelkich wyjaśnień. W spotkaniu będą brać udział również przedstawiciele firm, których produkty znajdują się w ofercie handlowej firmy Printy Poland - Colop Polska Sp. z o.o.. Spotkanie to będzie nie tylko świetną okazją do poznania naszej oferty ale również pozwoli Państwu poznać nasz system dystrybucji towarów i warunki współpracy oraz otrzymać wiele bezpłatnych produktów z naszej oferty handlowej co pozwoli Państwu przetestować nasze produkty przed podjęciem ostatecznej decyzji o współpracy.

Mamy nadzieję, że spotkanie dostarczy Państwu niezbędnych informacji potrzebnych do podjęcia decyzji 
i zaowocuje współpracą na długie lata.

Program tegorocznego spotkania obejmuje:

około godziny 12:00 prezentacja produktów z naszej oferty handlowej
około godziny 14:30 obiad
około godziny 16:00 prezentacja firm dostawców
około godziny 19:00 wieczorny czas zarezerwowaliśmy na dobrą kolację, w miłym gronie - czyli dobrą zabawę. W trakcie trwania kolacji przewidziane jest losowanie nagród dla uczestników spotkania.
Istnieje możliwość zakwaterowania w "Hotelu 500", na koszt uczestnika spotkania. Osoby zainteresowane noclegiem, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: (032) 282 79 21.
Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności pod numerem tel: (032) 282 79 21, 
fax: (032) 282 58 53 lub na adres firmy office@printy.pl

Mapkę dojazdu do „Hotelu 500", wraz z wszelkimi informacjami na jego temat, znajdą Państwo na stronie www.hotel500.com.pl.

Karteczka Indeksująca

Firma  Colop stworzyła program do projektowania kartek indeksujących do swoich nowych automatów samotuszujących z serii  Printer: 20 (14 x 38 mm), 30 (18 x 47 mm) oraz 40 (30 x 69 mm). Dzięki temu mają Państwo możliwość stworzenia swojego własnego projektu kartki indeksującej, całkowicie zmieniając w ten sposób wygląd pieczątki. Program MYSTAMP został opracowany i dostosowany do zróżnicowanych potrzeb Klienta. Jest czytelny i prosty w obsłudze. Proces tworzenia projektu został opisany krok po kroku, a zaprojektowana karteczka indeksująca, jest gotowa do wydruku zaraz po jej zaprojektowaniu. Baza graficzna programu zawiera dużo ciekawych i urozmaiconych tematycznie dodatków przydatnych w tworzeniu projektu. Znajdą tam Państwo obszerny katalog Clip-artów oraz szablony tła pomocne w tworzeniu kartek indeksujących, jak również gotowe już projekty. Dostępna w programie jest również opcja umożliwiająca Państwu wpisanie tekstu w miejscu indeksowania. Treść i forma napisu zależy już tylko od wyobraźni Klienta. Program został skonstruowany w ten sposób by wielkość oraz miejsce indeksu na kartce indeksującej dopasowane były do wielkości Printera jaki Państwo posiadacie. Po wybraniu odpowiedniej zakładki, znajdującej się na stronie głównej programu stworzymy kartkę indeksującą dopasowaną indywidualnie do każdego Printera. Program dostępny jest dla każdego użytkownika komputera posiadającego Internet. Znajduje się on na stronie www.mystamp.colop.com. i jest całkowicie bezpłatny. Istnieje również możliwość zaprojektowania karteczki indeksowej w momencie zamawiania pieczątki w punkcie usługowym. Aby uzyskać więcej informacji na temat programu MYSTAMP proszę odwiedzić stronę internetową www.mystamp.colop.com.

Nowy suchy stempel JPSCX

W lipcu 2005 roku poszerzyliśmy gamę naszych produktów o 2 nowe modele suchych stempli JPSCX - biurkowy oraz ręczny.
Obydwa modele zostały wykonane z najwyższej jakości materiału, są eleganckie i łatwe w użyciu.
Pierwszy z nich, to stempel suchy ręczny z wymiennymi matrycami JPSCX wykonany został ze stali nierdzewnej i posiada wykończenia z chromu.
Drugi, to stempel suchy biurkowy z wymiennymi matrycami JPSCX. Obudowa tego modelu dostępny jest w trzech kolorach; złotym, srebrnym lub czarnym. Matryce do obudowy czarnej i srebrnej wykonane są ze stali w kolorze chromu, zaś obudowa złota posiada matrycę w tym samym kolorze.
Obydwa modele posiadają wszystkie zalety wcześniejszych stempli, a dodatkową zaletę stanowi możliwość użycia wymiennych matryc z modelu JPD

Nowe Produkty Heri

Firma Heri zaprezentowała nowe produkty w swojej ofercie na rok 2005. Znajdziecie w niej Państwo nowe długopisy z pieczątką. Wszystkie te produkty dostępne są w wersji z poduszką nasączona w kolorze czarnym lub blanko do natuszowania dowolnym kolorem. Jako przedstawiciel firmy HERI zapraszamy do zapoznania się z nowościami jak i pełna ofertą handlową produktów Heri na naszych stronach internetowych.

Drukarenki Nowa Seria Pieczątek

W czerwcu 2005 roku firma Printy Poland - Colop Polska Sp. z o.o., oficjalny dystrybutor firmy COLOP, światowego lidera w produkcji automatów samotuszujących, wprowadziła do swojej oferty nową serię pieczątek zwanych potocznie „drukarenka".

Nowy Tusz Colop

Tusz wodny do papieru i dokumentów, do stempli ręcznych i poduszek mikro, idealny do stempli z gumową lub polimerową  płytką stemplującą. Dostępny w kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim, fioletowym oraz zielonym w estetycznych opakowaniach: butelka 25ml w jednostkowym pudełku. Wysoka jakość tuszu zapewnia doskonałą czytelność odbicia a butelka z wygodnym dozownikiem ułatwia sprawną aplikację tuszu.

Nowa Guma przeznaczona do produkci stempli laserem

W maju 2005 roku wprowadziliśmy do sprzedaży nowy typ gumy do lasera CO2.
Ten ulepszony model charakteryzuje się tym, iż nie wydziela nieprzyjemnych zapachów i uciążliwych pyłów.
Jest bardzo miękki, co powoduje, że tusz jest lepiej absorbowany, a dzięki swej elastyczności guma mocno przywiera do podłoża.
Jest gładka, a pozostający zwykle na gumie osad jest łatwiejszy do usunięcia.
Guma jest dostępna w formacie A4 inne formaty dostępne na życzenie klienta. Pakowana po 10 sztuk w opakowaniu zbiorczym.

Praktyczne zamknięcie dla Nowego Printera

Zgodnie z Państwa oczekiwaniem już od początku kwietnia w naszej ofercie pojawiało się praktyczne zamkniecie do naszego najpopularniejszego automatu samotuszującego serii Printer Line. Zamknięcie zmniejsza rozmiar automatu i pozwala na łatwe i wygodne przenoszenie go w torebce czy kieszeni. Zamknięcia dostępne są dla automatów serii Printer 20, Printer 30 oraz Printer 40.  

Automaty serii Nowy Printer wraz z zamknięciem dostępne są w zakładach stemplarskich na terenie całego kraju.

Targi Poligrafia 2005 w Poznaniu

Firma Printy Poland - Colop Polska Sp. z o.o. w dniach od 19 do 22 kwietnia 2005 roku, zaprasza na Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA 2005 do Poznania na swoje stoisko. Targi POLIGRAFIA to kompendium wiedzy z zakresu maszyn, urządzeń, materiałów oraz usług poligraficznych. To również doskonałe miejsce do wymiany informacji i doświadczeń oraz bezpośrednich spotkań. Stoisko nasze numer 24 mieścić się będzie w Pawilonie numer 3.

Zapraszamy !!!

Dla osób, chcących zarejestrować się on-line prosimy wybrać link tutaj.

Nowa Edycja Programu Lojalnościowego

Dla wszystkich zakładów pieczątkarskich jak i firm współpracujących z nami, dostepna jest już kolejna edycja Programu lojalnościowego pt. "Przypieczętuj swoje prezenty". Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami nowego programu jak i czynnego w nim uczestnictwa. Mamy nadzieję, że nowa edycja spełni Państwa oczekiwania i będzie miłym dodatkiem do naszej codziennej współpracy.

Katalog produktów firmy COLOP na rok 2005

Polska edycja katalogu produktów firmy COLOP na rok 2005.
Katalog zawiera pełny opis produktów z uwzględnieniem dostępnych kolorów obudów automatów pieczątkarskich, kolorów poduszek zastępczych jak i specyfikację opakowań. Przykłady odbić wszystkich pieczątek bogato ilustrują katalog. 

Katalog można zamówić w wersji elektronicznej na CD lub drukowanej (format 210 x 297 mm)

Katalog 2005 jest dostępny również w wersji elektronicznej do pobrania

Targi Meeting Premiera 2005

Firma Printy Poland - Colop Polska Sp. z o.o. w dniach od 2 do 4 marca 2005 roku, zaprasza na jedyne w kraju największe w Europie Środkowo-Wschodniej, profesjonalne targi z branży: papier, biuro, szkoła, automatyka biurowa, reklama i poligrafia organizowane z myślą o kontaktach "business to business", do Warszawskiego Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego, EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14. Firma Printy Poland Sp. z o.o., zaprasza serdecznie Państwa na stoisko C 31 w hali numer 1, gdzie jak zwykle będą mogli Państwo zobaczyć nowe produkty firmy COLOP, Heri, Horray, Kupietz i inne. Na stoisku będą mogli Państwo przetestować najnowsze urządzenie laserowe Versa Laser firmy Universal Laser Systems. Jako jedno z rozwiązań prezentowana będzie aplikacja do wykonywania pieczątek w gumie. 

Zapraszamy !!!

Dla osób, chcących otrzymać zaproszenia na targi prosimy o rejestrację tutaj