Nowy Printer:: Spotkanie przyjaciół Printy Poland

Printer Line. 

Spotkanie rozpocznie się w dniu 9 października 2004 roku o godz. 13.00, w Hotelu "Gromada" w Warszawie przy ulicy 17-go Stycznia 32. 
Istnieje możliwość zakwaterowania w Hotelu "Gromada"

Link do stron internetowych wraz z mapką dojazdową do Hotelu "Gromada" w Warszawie znajdą Państwo tutaj

W programie między innymi, wiele ciekawych atrakcji w tym :

::około godziny 13.30 prezentacja nowej serii automatów Printer Line
::około godziny 15.00 nowe materiały w procesie produkcji pieczątek
::około godziny 17.00 prezentacja najnowszych urządzeń laserowych Universal Laser Systems przeznaczonych do produkcji pieczątek
::około godziny 19.00 wieczorny czas rezerwujemy na ciekawe rozmowy i dobrą zabawę, uroczysta kolacja
::spotkanie z pracownikami firmy COLOP z Austrii

Wszystkim gościom którzy odwiedzili nas w czasie imprezy serdecznie dziękujemy. Zapraszamy za rok !

COLOP otrzymał certyfikat potwierdzający system

Firma COLOP światowy producent popularnych automatów samotuszujących serii Printer oraz stempli i akcesorii stemplarskich w dniu 20 kwietnia 2004 roku otrzymała certyfikat potwierdzający przyznany w roku 2001 system zarządzania ISO 9001:2000. Posiadanie systemu zarządzania ISO 9001:2000 potwierdzonego certyfikatem jest warunkiem koniecznym dla osiągnięcia sukcesów w skali międzynarodowej. Posiadanie tego typu certyfikatu jest traktowane jako podstawowy dowód wiarygodności partnera, a nawet nierzadko decydujący o jego wyborze.

Certyfikując system zarządzania COLOP zainicjował procedury ciągłej poprawy wszystkich wewnętrznych procesów przedsiębiorstwa. Dzięki temu produkty jak i sama organizacja firmy COLOP jest podawana ciągłym modyfikacjom i ulepszeniom w celu doskonalenia produktów jak i zadowolenia klientów z ich jakości.

Nowe Produkty Heri

Firma Heri zaprezentowała nowe produkty w swojej ofercie na rok 2004. Znajdziecie w niej Państwo nowe pióra, długopisy oraz bryloki z pieczątką. Wszystkie te produkty dostępne są w wersji z poduszką nasączona w kolorze czarnym lub blanko do natuszowania dowolnym kolorem. Jako przedstawiciel firmy HERI zapraszamy do zapoznania się z nowościami jak i pełna ofertą handlową produktów Heri na naszych stronach internetowych.

Targi Meeting Premiera 2004

Firma Printy Poland Sp. z o.o. w dniach od 31 marca do 2 kwietnia 2004 roku, zaprasza na jedyne w kraju największe w Europie Środkowo-Wschodniej, profesjonalne targi z branży: papier, biuro, szkoła, automatyka biurowa, reklama i poligrafia organizowane z myślą o kontaktach "business to business", do Warszawskiego Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego, EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14. Firma Printy Poland Sp. z o.o., zaprasza serdecznie Państwa na stoisko A 36 w hali numer 3, gdzie jak zwykle będą mogli Państwo zobaczyć nowe produkty firmy COLOP, Heri, Horray, Kupietz i inne. Na stoisku będą mogli Państwo przetestować najnowsze urządzenie laserowe Versa Laser firmy Universal Laser Systems. Jako jedno z rozwiązań prezentowana będzie aplikacja do wykonywania pieczątek w gumie. 

Zapraszamy !!!