Dwukolorowa poduszka w automacie S120WD

S120WD nowa wersja, Mini Line to seria małych automatów, datowników i numeratorów. Od teraz model 120WD hasło + datownik, dostępny z dwu-kolorową poduszką. Hasło w kolorze niebieskim, data dla wyróżnienia w czerwonym. Hasła modelu 120WD to: ANULOWANO, ZATWIERDZONO, WYSŁANO, POTWIERDZONO, SPRAWDZONO, DOSTARCZONO, OTRZYMANO, PILNE, ZAKSIĘGOWANO ,PRZELEW, WPŁYNĘŁO, ZAPŁACONO GOTÓWKĄ.

Nowy Printer R 45 - okrągła pieczątka samotuszująca

Printer R 45 to nowa, okrągłą pieczątka samotuszująca z serii automatów o symbolu R. W naszej ofercie znajdziesz okrągłe pieczątki samotuszujące o średnicy 12, 17, 24, 30, 40 oraz 50 mm, także z datownikiem, w okrągłej obudowie. Od dzisiaj, również o średnicy 45 mm.  zobacz szczegóły...

Długopis z pieczątką Print Pen

Jest już dostępny, długo oczekiwany w nowej ulepszonej formie Print Pen, popularny długopis z pieczątką firmy COLOP. Jego atrakcyjna cena powoduje, że jest idealnym prezentem jak i doskonale spełnia funkcje pieczątki, którą można łatwo przenosić wraz z przyborem do pisania jakim jest długopis. Dostępne kolory niebieski, szary oraz czerwony.

Targi Meeting Premiera 2003 w Warszawie

W dniach 19-21 marca 2003 w Warszawie odbyły się Targi Meeting Premiera 2003

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznych targów. Mamy nadzieję, że były one udane dla Państwa. Do zobaczenia za rok .....

Targi PaperWorld 2003 we Frankfurcie

W dniach 25-29 stycznia 2003 we Frankfurcie nad Menem odbyły się Targi PaperWorld 2003

Odwiedzający targi mogli się z nami spotkać, wymienić uwagami, oraz zapoznać z najnowszymi produktami COLOP'a, który po raz kolejny udowodnił, że zasługuję na swoją rolę innowatora, oraz jednego z czołowych producentów artykułów stemplarskich w świecie.

Dwukolorowe poduszki

Nowe dwukolorowe poduszki zastępcze do najpopularniejszych automatów: Printer 20, 30, 40 i R30. Specjalna konstrukcja zapobiega mieszaniu się kolorów tuszu. Dzięki nim odbicia nabierają nowego wyrazu!  podział płytki w proporcjach 2:1, poduszka do R30 - średnica wewnętrznej poduszki 18mm
Kolory: dowolne - poduszki dostarczane są nienasączone.

Printer 35

Rodzina pieczątek Printer Line została powiększona.
Najpopularniejsze i o największym wyborze automaty samotuszujące firmy COLOP   są teraz uzupełnione o nowy automat Printer 35. Rozmiar płytki:30 x 50 mm
Kolory: 5 podstawowych

Pocket Stamp R25

Nowy Pocket Stamp o symbolu R 25. średnica pola odbicia  to 25 mm. Dostępna w kolorze niebieskim i szarym. Standardowo wyposażona w poduszkę nasączoną czarnym tuszem.

Pocket Stamp Q25

Nowy Pocket Stamp o symbolu Q 25. Odbicie o wymiarach 25 na 25 mm. Dostępna w kolorze niebieskim i szarym. Standardowo wyposażona w poduszkę nasączoną czarnym tuszem.

Pocket Stamp Oval

Nowy Pocket Stamp o symbolu Oval 30. Pole odbicia to owal o wymiarach 47 na 18 mm. Dostępna w kolorze niebieskim i szarym. Standardowo wyposażona w poduszkę nasączoną czarnym tuszem.