COLOP Polska > Nowości > 2013 > poduszki COLOP Micro

Poduszki Micro do stempli tradycyjnych  – nowy design, nowa jakość!

 

Design poduszek Micro do pieczątek tradycyjnych został odmieniony. Górna część obudowy jest dla wszystkich modeli jednakowa - występuje w kolorze szlachetnego antracytu. Logo COLOP w kolorze białym a także nazwa produktu zostały zamieszczone na ciemnym tle obudowy. Kontrast sprawia, że symbole są z daleka bardzo dobrze widoczne co ułatwia wyszukanie odpowiedniego produktu. Sposób wyróżnienia koloru poduszki został także zmodyfikowany. Obecnie, cała dolna część obudowy występuje w kolorze adekwatnym do tuszu, którym nasączona jest poduszka. Taki wizerunek został opracowany dla koloru czarnego, niebieskiego, czerwonego, zielonego oraz fioletowego. Natomiast dolna część poduszki blanco występuje w kolorze jasno - szarym. Produkt został wykonany z materiałów, których 95% może zostać przekazane do recyclingu, co odzwierciedla dbałość producenta o ekologię, którą wprowadza do wszystkich swoich produktów.

 

Najważniejszą rolę dla jakości produktów Micro odgrywa wysokiej jakości tusz, który zapewnia bardzo ostre, czytelne i trwałe odbicie w intensywnych, wyraźnych kolorach. Precyzyjne, elektroniczne nasączanie poduszki umożliwiło idealnie równomierne rozprowadzenie tuszu na całej powierzchni. Niezwykle trwały tusz gwarantuje  zachowanie czytelnej treści przez bardzo długi czas po wykonaniu odbicia.

 

sprawdź szczegóły>>

 

Strona COLOP.pl została wzbogacona o szereg plików pozwalających na efektywną prezentację produktów.
Firma COLOP Polska wyraża zgodę na wykorzystywanie i publikowanie przez Klientów firmy plików graficznych - w celach promowania pieczątek i artykułów stemplarskich na stronach internetowych lub w materiałach drukowanych.

 

Banner reklamujący serię poduszek Micro
Zamieszczenie go na stronie www ułatwia skuteczną prezentację produktu, pozwala na efektowną ekspozycję w sklepie internetowym, zapewnia większe zainteresowanie Klientów i wyższy poziom sprzedaży.

 

Zdjęcia w formatach jpg oraz eps dają możliwość stworzenia własnego plakatu, ulotki, galerii na stronie internetowej. Ułatwiają prezentację produktu w e-sklepie. Kilkadziesiąt różnych ujęć, kolorów i modeli pozwala wybrać optymalne warianty zgodnie z zapotrzebowaniem.