• Kolekcja wielkanocna

Wielkanocne stemple drewniane

Stemple drewniane o tematyce wielkanocnej! Działaj wyobraźnią i ozdabiaj swoim ulubionym motywem co tylko zechcesz! Jeśli szukasz niebanalnego rozwiązania, które podkreśli wyjątkowy charakter prezentu, karty lub papeterii – wśród naszych wzorów na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Malu Studio

Malu Studio tworzą dwie absolwentki warszawskiej ASP. Rysowanie i projektowanie to ich pasja. Malu tworzy unikatowe Ex Librisy na indywidualne zamówienie, autorskie serie pieczątek dla dorosłych i dla dzieci, kreatywne kolorowanki oraz tekturowe zabawki. Serdecznie zapraszamy na ich stronę internetową www.malustudio.pl. 

Stemple drewniane

Wykonane z drewna bukowego. Grawer wykonany głęboko w żółtej bezzapachowej gumie artystycznej. Guma podklejona samoprzylepną pianką montażową 2 mm w kolorze czerwonym. Wzór stempla odbity na jego wierzchniej stronie za pomocą farby ułatwia znalezienie odpowiedniej pieczątki, jej precyzyjne odbicie, a także dodaje atrakcyjności.

6 wzorów

Stempel drewniany z płytką tekstową wykonaną z gumy artystycznej w kolorze żółtym podklejoną pianką samoprzylepną. Stemple pakowane są po 10 sztuk w opakowaniu. W ofercie dostępne jest 6 wzorów do wyboru:

  • STEMP_WIELKANOCNY_01 - prostokątny: 7 cm x 5 cm, wysokość: 2 cm
  • STEMP_WIELKANOCNY_02 - kwadratowy: 5 cm x 5 cm, wysokość: 2 cm
  • STEMP_WIELKANOCNY_03 - prostokątny: 3,5 cm x 5 cm, wysokość: 2cm
  • STEMP_WIELKANOCNY_04 - okrągły, średnica: 3,5 cm, wysokość: 3 cm
  • STEMP_WIELKANOCNY_05 - okrągły, średnica: 4,5 cm, wysokość: 2 cm
  • STEMP_WIELKANOCNY_06 - okrągły, średnica: 2,5 cm, wysokość: 2,5 cm

Zestaw

W ofercie dostępny jest również zestaw zawierający sześć unikatowych, drewnianych stempli wielkanocnych zapakowanych w kartonowe pudełko z okienkiem. Stemple wykonane z wysokiej jakości drewna, płytka tekstowa wykonana z gumy artystycznej w kolorze żółtym, podklejona czerwoną pianką samoprzylepną. Zestaw zawiera po jednym stemplu z każdego z 6 dostępnych w naszej ofercie wzorów. Uwaga: zestaw zawiera poduszkę MAKE 1 w kolorze radosna zieleń.

 

 

Akcesoria

Przy zakupie drewnianych stempli kreatywnych polecamy zaopatrzyć się również w kilka niezbędnych akcesoriów. Podstawowym z nich jest poduszka tuszująca COLOP MAKE 1. Na Wielkanoc polecamy w szczególności kolory: świeża mięta, morska zieleń, błękit nieba, chabrowy niebieski, słoneczny pomarańcz oraz radosna zieleń. Dodatkowo warto być w posiadaniu Rozpuszczalnika 410 do tuszu 4713, który doskonale sprawdzi się przy czyszczeniu i konserwacji stempli drewnianych a także Poduszki MICRO-1 nienasączonej służącej do wylania rozpuszczalnika.

 

Walentynkowe stemple drewniane