• Kolekcja świąteczna

Świąteczne stemple drewniane

KREATYWNE STEMPLE DREWNIANE KOLEKCJA ŚWIĄTECZNA

Kolekcja stempli drewnianych z motywami świątecznymi, za pomocą którego stworzysz wyjątkowe świąteczne kartki, zawieszki, opakowania lub papier do pakowania prezentów.

Nasze projekty zostały stworzone z myślą o osobistym przekazie, znajdziecie na nich życzenia, sentencje i motywy bożonarodzeniowe. Twoi bliscy na pewno docenią tak pięknie i starannie zapakowany prezent.

Stemple drewniane

Wykonane z drewna bukowego. Grawer wykonany głęboko w kolorowej bezzapachowej gumie artystycznej. Guma podklejona samoprzylepną pianką montażową 2 mm. Wzór stempla odbity na jego wierzchniej stronie za pomocą farby ułatwia znalezienie odpowiedniej pieczątki, jej precyzyjne odbicie, a także dodaje atrakcyjności.

Opakowanie

Stemple pakowane są w woreczek strunowy po 10 sztuk ze wzoru.

Specyfikacja

Stemple kreatywne drewniane z kolekcji świątecznej dostępne w wymiarach:

  • okrągłe o średnicy: 2,5 cm
  • kwadratowe o wymiarach: 5 x 5 cm
  • prostokątne o wymiarach: 5 x 7 cm

Zestaw

W ofercie dostępne są również zestawy zawierające sześć unikatowych, drewnianych stempli świątecznych zapakowanych w kartonowe pudełko z okienkiem. Stemple wykonane z wysokiej jakości drewna, płytka tekstowa wykonana z gumy artystycznej w kolorze czerwonym, podklejona czerwoną pianką samoprzylepną.

Zawartość zestawu

Zestawy zawierają stemple w następujących rozmiarach: prostokąt 5 x 7 cm - 3 sztuki, kwadrat 5 x 5 cm - 1 sztuka, koło 2,5 cm - 2 sztuki.

Zestaw zawiera poduszkę COLOP MAKE 1 w kolorze malinowa czerwień.

Świąteczne stemple drewniane
Świąteczne stemple drewniane