• Kolekcja kwiatowa

Wielkanocne stemple drewniane

Stemple drewniane z motywem kwiatowym. Kwiaty są symbolem radości, wdzięczności i wszystkiego co dobre. Nadając im odpowiednią barwę, znajdziemy dla nich zastosowanie, przy każdej możliwej okazji. Miksuj i łącz nasze wzory tworzą wyjątkowe kompozycje kwiatowe.

EWA SZCZEPAŃSKA artystka, projektantka wzorów i stempli

„Graweruję ręcznie wzory w gumie. Ta przygoda zaczęła się od skalpela i gumki do mazania w 2013 r. Na punkcie stempli mam totalnego bzika. Pasja stała się pracą ale i kreatywnym spełnieniem. Kocham to, że przy użyciu jednego wzoru oraz kilku kolorowych poduszek z tuszem, można uzyskać wielowymiarowe ilustracje. Efekty zaskakują, a uzyskana odbitka, jest za każdym razem inna.

Uwielbiam obserwować, jakie prace powstają użyciem moich projektów. Klientki wspinają się na wyżyny kreatywności. Używają moich stempli do dekoracji mydeł, ceramicznych naczyń, ubrań, planerów, kartek, albumów, kopert. Projektują papier do pakowania prezentów, bileciki dodawane do zamówień i niepowtarzalne wzory na tkaninach.

Botaniczne wzory są moimi ulubionymi. Kwiaty podarowane drugiej osobie, mówią więcej niż niejedno słowo, dlatego dla Stempli Kreatywnych zaprojektowałam roślinną eksplozję. Kolekcję kwiatową, którą można pokolorować kredkami, farbami, markerami czy najprościej, tuszami. Dzięki technologii laserowej oraz gumie artystycznej od Colop Polska moje wzory zostaną wyprodukowane w postaci kreatywnych stempli drewnianych, które będziecie mogli kupić. Jestem dumna z tego, że moje projekty, będą mogły zagościć w Waszych domach. Mam nadzieję, że te pieczątki Was oczarują, a Wy pokochacie świat tuszu oraz stempla.”

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową https://ewaszczepanska.pl/

Stemple drewniane

Wykonane z drewna bukowego. Grawer wykonany głęboko w żółtej bezzapachowej gumie artystycznej. Guma podklejona samoprzylepną pianką montażową 2 mm w kolorze czerwonym. Wzór stempla odbity na jego wierzchniej stronie za pomocą farby ułatwia znalezienie odpowiedniej pieczątki, jej precyzyjne odbicie, a także dodaje atrakcyjności.

12 UNIKATOWYCH WZORÓW, KTÓRE MOŻNA ŁĄCZYĆ TWORZĄC NIESAMOWITE DZIEŁA

Stempel drewniany z płytką tekstową wykonaną z gumy artystycznej w kolorze czerwonym podklejoną pianką samoprzylepną. Stemple pakowane są po 10 sztuk w opakowaniu. W ofercie dostępne jest 6 wzorów do wyboru:

Zestawy

W ofercie dostępne są również dwa zestaw zawierające po sześć unikatowych, drewnianych stempli kwiatowych zapakowanych w eleganckie, kartonowe pudełko z okienkiem. Stemple wykonane z wysokiej jakości drewna, płytka tekstowa wykonana z gumy artystycznej w kolorze czerwonym, podklejona czerwoną pianką samoprzylepną. Zestaw zawiera po jednym stemplu z każdego z 6 dostępnych w naszej ofercie wzorów. Uwaga: zestaw zawiera poduszkę tuszującą w kolorze lawendowego fioletu.

Akcesoria

Przy zakupie drewnianych stempli kreatywnych polecamy zaopatrzyć się również w kilka niezbędnych akcesoriów. Podstawowym z nich jest poduszka tuszująca COLOP MAKE 1. Do kolekcji kwiatowej polecamy w szczególności kolory: fuksja, intensywny róż, błękit nieba, słoneczny pomarańcz oraz radosna zieleń. Dodatkowo warto być w posiadaniu Rozpuszczalnika 410 do tuszu 4713, który doskonale sprawdzi się przy czyszczeniu i konserwacji stempli drewnianych a także Poduszki MICRO-1 nienasączonej służącej do wylania rozpuszczalnika.

Walentynkowe stemple drewniane