• Kolekcja dla rękodzielników

Wielkanocne stemple drewniane

KREATYWNE STEMPLE DREWNIANE KOLEKCJA DLA RĘKODZIELNIKÓW

Kolekcja stempli z motywami umożliwiającymi tworzenie własnych metek i opakowań produktów.

Świetnie sprawdzą się przy tworzeniu papierowych zawieszek, etykiet lub metek, które za pomocą sznureczka możesz przywiązać do swojego rękodzieła. Dzięki craftowym odbiciu na metce Twoje rękodzieło zyska jeszcze bardziej personalizowanego charakteru.

Nasze projekty zostały stworzone z myślą o osobistym przekazie producenta dla klienta, znajdziecie na nich instrukcje, podziękowania za zakup, wskazówki co do produktów, a także notki z miejscem na imię klienta, aby czuł się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Etykiety i metki z podziękowaniem za zamówienie, dołączone do produktu, to małe gesty, wywołujące pozytywne emocje, które mogą wpłynąć na poczucie więzi z Twoją marką, zwiększają także rozpoznawalność marki oraz pozytywny odbiór klienta klienta.

Stemple drewniane

Wykonane z drewna bukowego. Grawer wykonany głęboko w kolorowej bezzapachowej gumie artystycznej. Guma podklejona samoprzylepną pianką montażową 2 mm. Wzór stempla odbity na jego wierzchniej stronie za pomocą farby ułatwia znalezienie odpowiedniej pieczątki, jej precyzyjne odbicie, a także dodaje atrakcyjności.

OPAKOWANIE

Stemple pakowane są w woreczek strunowy po 10 sztuk ze wzoru.

Specyfikacja

Stemple kreatywne drewniane z kolekcji dla rękodzielników dostępne w wymiarach:

  • prostokątne o wymiarach: 5 x 7 cm
  • kwadratowe o wymiarach: 5 x 5 cm
  • prostokątne o wymiarach: 5 x 3,5 cm
Stemple drewniane kolekcja dla rękodzielników