Szczegóły wydarzenia

RemaDays 2019

2019-02-13

RemaDays to jedne z największych, międzynarodowych targów reklamy i druku na świecie. Gromadzą cały rynek reklamy i poligrafii w jednym miejscu. W 2019 roku odbędą się w dniach 13 – 15 luty w Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. W trakcie tych trzech dni będzie możliwość spotkania przedstawicieli branży z całego świata. Oferta targów podzielona została aż na 11 sektorów tematycznych. Uczestnicy będą mieli niesamowitą możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi, najnowszymi rozwiązaniami, jak i obecnymi trendami marketingu.

Podczas targów przedstawiciele firmy COLOP Polska zaprezentują najnowszą ofertę produktów stemplarskich, w tym innowacyjne pieczątki flashowe wraz z maszyną flash, a także przekrój pieczątek COLOP. Na stoisku będzie również możliwość spotkania się z przedstawicielami Działu Technologii Laserowych, którzy przedstawią, m.in.: plotery laserowe Universal Laser Systems oraz znakowarkę laserową. Oprócz urządzeń laserowych będzie także okazja do zapoznania się z szeroką gamą materiałów grawerskich przeznaczonych do obróbki laserem.

Zapraszamy do poszukiwania pomysłów i inspiracji podczas tego niezwykłego wydarzenia! Więcej szczegółów znajduje się na oficjalnej stronie targów.

Zaproszenie na targi w PDF

Lokacja: Warsaw Expo, Nadrzyn k. Warszawy, ul. Wolica 114D

Wróć