Szczegóły wydarzenia

Akademia Lasera 2.0 - jeszcze więcej praktyki!

2018-10-26

W dniu 26 października 2018 w Warszawie odbędą się warsztaty Akademii Lasera. Laser to wszechstronne urządzenie, które ułatwia tworzenie ciekawej i bogatej oferty. Im większa wiedza na jego temat, tym lepsza oferta dla klientów.

Fachową wiedzę i nowe umiejętności będzie można zdobyć podczas szkolenia z zastosowania lasera oraz znajomości materiałów wykorzystywanych do obróbki metodą laserową. Szkolenie składa się z części teoretycznej – wykładów, oraz praktycznej – warsztatów. Kurs prowadzony jest przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz odpowiadają na wszelkie nurtujące pytania.

W trakcie warsztatów zostanie zaprezentowana praca na ploterach laserowych firmy Universal Laser Systems oraz znakowarce fibrowej. Będzie można zobaczyć procesy grawerowania, znakowania i cięcia różnych materiałów. Uczestnicy otrzymają pakiet próbek i certyfikat udziału.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz tutaj. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 388 70 51.

Lokacja: Warszawa

Wróć