Szczegóły wydarzenia

Akademia Lasera 2.0 - jeszcze więcej praktyki!

2020-05-15

W dniu 15 maja 2020 w hotelu Henlex w Poznaniu odbędą się kolejne już w tym roku warsztaty Akademii Lasera. Laser jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które umożliwia stworzenie ciekawej i bogatej oferty. Im większa jest wiedza użytkownika na jego temat, tym lepsza oferta dla klientów.

Fachową wiedzę i nowe umiejętności będzie można zdobyć podczas szkolenia z zastosowania lasera oraz znajomości materiałów wykorzystywanych do obróbki metodą laserową. Szkolenie składa się z części teoretycznej – wykładów, oraz praktycznej – warsztatów. Kurs prowadzony jest przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz odpowiadają na wszelkie nurtujące pytania.

W trakcie warsztatów zostanie zaprezentowana praca na ploterach laserowych firmy Universal Laser Systems oraz laserowej znakowarce fibrowej. Będzie można zobaczyć procesy grawerowania, znakowania i cięcia szerokiej gamy materiałów. Uczestnicy otrzymają pakiet próbek oraz certyfikat udziału.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz tutaj. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 388 70 51.

Lokacja: Poznań, Hotel Henlex

Wróć