COLOP Polska > Jak używać pieczątki EOS?

Jak nasączyć wkład tuszujący w pieczątce EOS?

Pieczątki flashowe EOS to innowacyjne pieczątki o ergonomicznym kształce. Technologia flashowa umożliwia zoptymalizowanie wielkości opraw również dla większych formatów płytki teksowej.

 

Pieczątki EOS są zdolne do wykonania nawet 20000 ostrych obić bez dodatkowego nasączania. Są niezawodne oraz bardzo wytrzymałe i nie wymagają użycia siły przy stemplowaniu. Linia EOS zawiera wiele różnych rodzajów pieczątek: prostokątne oraz kwadratowe w bardzo dużych formatach. Ponadto, posiadamy pieczątki kieszonkowe oraz datownik hybrydowy. 

 

Co zrobić gdy pieczątka przestanie odbijać?

 

Sposób I

 

W pierwszej kolejności należy spojrzeć na pudełko po pieczątce. Na jednej ze ścianek odnajdziecie instrukcję nasączania wkładu tuszującego.

tl_files/JAK UZYWAC PIECZATKI/eos instrukcja-2.jpg

 

Sposób II

 

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmikiem instruktażowym, który rozjaśni w jaki sposób prawidłowo nasączyć wkład tuszujący w pieczątce EOS. 

 

 

Jakie tusze są odpowiednie do pieczątek EOS?

Oferta marki COLOP zawiera tusze, które są odpowiecznie do pieczątek flashowych EOS. Bardzo wysokiej jakości, gęste tusze dające odbicie treści w mocnych, niezwykle intensywnych kolorach. Dołączony do butelek dozownik ułatwia prawidłowe napełnianie pieczątki. Oferta obejmuje kolor czerwony, czarny, niebieski, zielony i fioletowy.

 

Tusze

 

Zastanawiasz się ile gram tuszu powinieneś wlać do swojej pieczątki?

 

Oto tabelka, która odpowie na to pytanie:

tabelka

Gdzie kupić tusze do nasączenia wkładu tuszującego?

 

Wszystkie oryginalne tusze marki COLOP szukajcie w dobych punktach sprzedaży.

Odnajdziecie je na mapie >>

 


Jak zmienić wygląd pieczątki?

Pieczątki flashowe EOS posiadają okienko indeksujące, które umożliwia umieszczenie specjalnej karteczki indeksującej.

 

Co to jest karteczka indeksująca?

 

Karteczka indeksująca to nic innego jak niewielka kartka, która umożliwia spersonalizowanie Twojej pieczątki. Możesz umieścić na niej logo, reklamę czy dowolny obrazek. Dzięki temu Twoja pieczątka wygląda na ciekawą, a także może przekazywać walory reklamowe.

Oto kilka przykładowych wzorów:

 

W jaki sposób stworzyć karteczkę indeksującą?

Sposób w jaki możecie to zrobić jest bardzo prosty. Przygotowaliśmy dla was specjalną aplikację, który Wam to ułatwi, a jego obsługa nie przysporzy wam żadnych kłopotów.

Znajdziecie ją na stronie:

http://www.pieczatka.colop.pl

 

Jak posłużyć się aplikacją do projektowania karteczek?

Instrukcję krok po kroku odnajdziecie na naszym blogu >>

Polecamy!


Jak zabezpieczyć pieczątkę?

Linia EOS marki COLOP to szeroki wybór pieczątek flashowych. Wśród nich odnajdziemy pieczątki o dużych formatach – zarówno kwadratowe jak i okrągłe. Ponadto, pieczątki kieszonkowe oraz datownik hybrydowy.

 

Każda z pieczątek linii EOS zawiera zatyczkę, której główną cechą jest ochrona przez kurzem oraz uszkodzeniami. Zatyczka chroni Twoją pieczątkę, tak by wyglądała jak nowa.

 

 

Polecamy!

PEŁNA OFERTA >>